Tuningforum.pl tuning forum
Zaloguj się, aby sprawdzić PW.
Strona 1 z 2 1, 2 Następna strona
Autor Wiadomość

Post Napisane: lis Wt 28, 2006 2:35 pm  Tytuł: jak przyciemnić szyby?

Wiatm, mam pytanie czy ktoś wie jak samemu przyciemnić szyby w aucie? Wiem, że trezba je wyjąć, dokładnie umyć i nalepić folię, ale to za mało :( Jak uniknąć pęcherzyków powietrza? Czym przecinać folię? I może coś jeszcze ktoś wie ciekawego w tym temacie ...

DO MODERATORÓW...
szukałem w FAQ - nie ma (jest tylko o przepisach i jakie szybki czy firmy wybrać, zero porad)
szukałem w google - nie ma (same stronki firm, zero porad)
Wieśniak i Ricuś, głupi i złosliwy debil

Posiadane auto: V8 1UZ-FE

Post Napisane: lis Wt 28, 2006 3:06 pm  Tytuł:

a szukałeś wyszukiwarką forum ?

Obrazek bzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzz

Forum Master
Forum Master

Posiadane auto: Mazda 323f BG

Post Napisane: lis Wt 28, 2006 3:06 pm  Tytuł:

taki temat juz był ale dobra :P to wszystko jest w instrukcji jak kupisz folię najlepiej teremokurczliwą to unikniesz bombelków :P a to nie filozofia :D wyjmujesz szyby myjesz je wcześniej przygotuj sobie spryskiwacz z jakimś płynem + woda i tym spryskujesz szybhę i na mokrą szybe naklejasz folie i ją sobie ładnie ustawiqasz i taką łopatką ktorą dostajesz wyciągasz wode i pęcherzyki z pod foli jak juz nie ma wody i widać ze folia się trzyma to nożykiem ktory tez dostaniesz, obcinasz to co Ci zbywa (jak jest to szyba którą bedziesz otwieral to lepiej obciąć tqkim specjalnym nożykiem (albo naklej na ten noż listewkę by ciecie było równe i robiem jedziesz;)) kilka milimetrów więcej by Ci się nie zdzierała folia przy zamykaniu szyby i tyle a i jeszcze z termokurczliwą to się jakos suszarką nagrzewa ale takiej nie miałem, mi wyszło idealnie a robilem tak ja właśnie opisałem na 3 samochodach wiec jestem zadowolony, pozdrawiam

Ultimate Tuningforum Master

Posiadane auto: francuz w kombi:)

Post Napisane: lis Wt 28, 2006 3:47 pm  Tytuł:

Palkerson - to nie sr.pl, tutaj pochwaly nie dostaniesz;P

...ewentualnie bana za litość nad największą zbrodnią, czyli nie korzystaniem z wyszukiwarki ;)

Post Napisane: lis Wt 28, 2006 7:30 pm  Tytuł:

oto co znalazłem w wyszukiwarce forum w tym temacie:
http://tuningforum.pl/search.php?mode=results
ani jednej porady jak samemu przyciemnić szyby!

Wielkie dzięki Palkerson za cenne porady, już sobie wydrukowałem, teraz szukam jakąś dobrą folię i do dzieła!

Post Napisane: lis Wt 28, 2006 8:07 pm  Tytuł:

niestety nie wiem co znalazłes wyszukiwarka bo nawet nie sprawdziłes jak działa link którego wkleiłeś (bez sensu ci to wyszło bo to po prostu link do wyszukiwarki :) )

natomiast ja wpisałem "przyciemić szyby" i potem "przyciemnianie szyb" i sprawdziłem co wywala. Wywala wiedze w ilości wrecz nadmiarowej.

Forum Master
Forum Master

Post Napisane: lis Wt 28, 2006 9:05 pm  Tytuł:

Sorry :D:D nie chcę dostać bana za litość :D:D..........kesey ja jeszcze będziesz miał z czymś problem jeśli chpodzi o przyciemnienie to wal do mnie na gg to jakoś Cie pokieruje (1044371) Pozdrawiam wszystkich

Post Napisane: lis Śr 29, 2006 12:05 am  Tytuł:

Ty go moze nie kieruj bo dowod straci :-D :grin:

...Zacznij Myśleć Co Mówisz

http://peugeot.bialystok.pl/

Post Napisane: lis Śr 29, 2006 1:43 am  Tytuł:

albo bedzie "usuwal usterke na drodze" drapiac pazurami folie.

Post Napisane: lis Śr 29, 2006 8:20 am  Tytuł:

Wombat napisał(a):

nic z tych rzeczy.... moga mi zabierac dowod rejestracyjny, a wtedy wypozyczam sobie nowego mercedesa, wsadzam w moim accordzie do przodu inne szybki, takie co spelniaja normy (widzialem uzywki za 70 zl sztuka) i jade do diagnosty (laweta), ktory stwierdzi, ze szyby spelniaja normy, wtedy wystawiam Policji rachunek za merola, lawete, diagnoste i cos jeszcze tam wymysle :)
Forum Master
Forum Master

Post Napisane: lis Śr 29, 2006 9:46 am  Tytuł:

nie straci :D ja jakoś o tym co wolno a co nie to sporo wiem :P .. Pozdro

Post Napisane: lis Śr 29, 2006 10:49 am  Tytuł:

kesey napisał(a):
Wombat napisał(a):

nic z tych rzeczy.... moga mi zabierac dowod rejestracyjny, a wtedy wypozyczam sobie nowego mercedesa, wsadzam w moim accordzie do przodu inne szybki, takie co spelniaja normy (widzialem uzywki za 70 zl sztuka) i jade do diagnosty (laweta), ktory stwierdzi, ze szyby spelniaja normy, wtedy wystawiam Policji rachunek za merola, lawete, diagnoste i cos jeszcze tam wymysle :)

napisz jak sie juz obudzisz

Post Napisane: lis Śr 29, 2006 11:49 am  Tytuł:

Cytuj:
...wsadzam w moim accordzie do przodu inne szybki, takie co spelniaja normy (widzialem uzywki za 70 zl sztuka)...

To na hu...steczke kombinujesz z folią? a poza tym to panowie policjanci bardzo "lubią" takich cwaniaków więc życzę powodzenia w razie czego

Post Napisane: lis Śr 29, 2006 7:05 pm  Tytuł:

Cytuj:
nic z tych rzeczy.... moga mi zabierac dowod rejestracyjny, a wtedy wypozyczam sobie nowego mercedesa, wsadzam w moim accordzie do przodu inne szybki, takie co spelniaja normy (widzialem uzywki za 70 zl sztuka) i jade do diagnosty (laweta), ktory stwierdzi, ze szyby spelniaja normy, wtedy wystawiam Policji rachunek za merola, lawete, diagnoste i cos jeszcze tam wymysle

bueeehe he he he.. wypozyczenie samochodu + przegląd + demontaz tapicerek + wymiana szyb + potem to samo tylko na odwrót.
btw.. a wklejane szyby jak sobie wymienisz? wybijesz tymczasowo młoteczkiem?
kupa kosztów, zachodu. I co? wydaje ci sie że coś osiagniesz jak im wystawisz achunek? A niby na jakiej podstawie? Co z tego że samochód dostarczony na lawecie spełniał wymogi przeglądu. Nie spełniał ich w chwili zatrzymania. A to że sobie usunales usterke i pojawiłes sie z samochodem na stacji diagnostycznej.. to wrecz NORMALNEO.

Przeciez z takiego zatrzymanie dowodu jest notatka sporządzona na miejscu.

ktos ci mądrze napisał. Obudź sie.

Cytuj:
nie straci ja jakoś o tym co wolno a co nie to sporo wiem

To napisz. A potem napisz do tych wszystkich co tu na forum potracili dowody że zostali zrobieni w balona. jak nie "usuniesz usterki na miejscu" przy patrolu to skasują ci dowód i nie otrzymasz go az "usterki" nie usuniesz. proste.

Post Napisane: lis Śr 29, 2006 8:13 pm  Tytuł:

Wombat nie masz racji! Złapie mnie Policja, ja nie przyjmuje mandatu, przeciez oni nie mają miernika przepuszcalności, a teraz folie można mieć też na przednich bocznych szybach. Nie udowodnią mi na miejscu, że moje szyby nie spełniają wymogi. Takie mierniki to może ze dwa ptraole w wawie mają hehe. Sprawdę kieruję do Sądu, a w między czasie podmieniam szyby (szybę potrafię wyjąć i zamontowac sam ... obie czynności robię w około 30 min., wiem bo zmieniałem siłownik), jadę na przegląd, gdzie wszystko wychodzi ok, a na czas utraty dowodu rejestracyjnego wypożyczam sobie nowe mietka i pojadę zaszpanować byłej dziewczynie :) Sprawa do wygrania, tylko trzeba trochę zainwestować i trochę czasu. Tak więc Policji się nie boję!!! Pozdrawiam

Posiadane auto: DŻAPAŃSKI SPRZENT a nie jakieś tam bą żur :P

Post Napisane: lis Śr 29, 2006 8:48 pm  Tytuł:

Cytuj:
tylko trzeba trochę zainwestować i trochę czasu

To nie taniej i mniej czasochłonniej przyciemnić sobie szybki metodą piecową i zgodnie z prawem ? Nie dość że super trwale przyciemnione (nic się nie odkleja i nie wiejsko) to z policją byś się nie motał.

A po co z przodu chcesz mocno przyciemniać, żeby wypadki powodować czy taki brzydki jesteś i ludzi nie chcesz straszyć :grin:

BTW Ta twoja była to co to za dziewczyna że na Merola leci. Chyba jkiś bitch taki jakiś :???:

Post Napisane: lis Śr 29, 2006 10:25 pm  Tytuł:

jak sie ne izgazasz to holuja auto na parking policyjny i ciekawe jak tam podmienisz
Forum Master
Forum Master

Post Napisane: lis Śr 29, 2006 10:48 pm  Tytuł:

Cytuj:
CZUCZU
PostWysłany: Lis Sro 29, 2006 7:25 pm Temat postu:
jak sie ne izgazasz to holuja auto na parking policyjny i ciekawe jak tam podmienisz

to prawda jak coś im się nie spodoba to tracisz dowód na miejscu i po rybach lepiej zdzierać folie przy nich ale czego od arzu gaadcie ze sie złapie ze mu dowód zabiorą ?? jeśli będzie przyciemniał zgodnie z przepisami to nic się złego nie stanie :] folia typu "securit" czy jak się to tam pisze na przednie boczne i tylną a tylne boczne na jakieś 90 i nie mają prawa nic zrobić a z resztą nie można za bardzo przodu przyciemniać nie ze względu na policję tylko na to że nic nie widać w nocy i można w coś niechcący zarypać a i Panienki juz nie wyglądają tak samo <lol>...Pozdrawiam

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Strona główna forum » Fora główne » Główne Strona 1 z 2 1, 2 Następna strona
Wyświetl wątki nie starsze niż:  Sortuj wg