Tuningforum.pl tuning forum
Zaloguj się, aby sprawdzić PW.
Strona 1 z 1
Autor Wiadomość

Post Napisane: kwi Wt 04, 2006 8:29 am  Tytuł: Ile na rezerwie ?

witam mam takie pytanko ile by szlo przy spokojniej jezdzie 80km/h trasa, na kompie pisze srednie spalanie 3.2 przejechac na rezerwie. Autko to skoda octavia 1.9 SDI

Post Napisane: kwi Wt 04, 2006 6:19 pm  Tytuł:

posiadam tez octavie i idzie zrobic na rezerwie tak okolo 150 km :D przy takiej jezdzie jak ty piszesz...
Bynajmiej umnie mozna tyle przejechac ale ja mam 1.9 TDi a wiec torche wiecej pali ;) niz twoja SDi
Rookie
Rookie

Post Napisane: maja Pn 15, 2006 11:28 pm  Tytuł:

W którymś z ostatnich odcinków TopGear prowadzący sprawdzał ile na jednym zbiorniku paliwa przejedzie Audi z motorem TDI. Od momentu kiedy komputer pokładowy pokazywał 0 przejechał jeszcze sporo kilometrów i doszedł do wniosku ze samochod jest na powietrze... Tak wiec idpowiadając na Twoje pytanie na rezerwie można przejechać 150km poprzednika + jakieś 50km na powietrzu ;-], eof

Linux registered user #416722
--=::PDE member #001::=--

Post Napisane: maja Wt 16, 2006 8:11 am  Tytuł:

gbart napisał(a):
W którymś z ostatnich odcinków TopGear prowadzący sprawdzał ile na jednym zbiorniku paliwa przejedzie Audi z motorem TDI. Od momentu kiedy komputer pokładowy pokazywał 0 przejechał jeszcze sporo kilometrów i doszedł do wniosku ze samochod jest na powietrze... Tak wiec idpowiadając na Twoje pytanie na rezerwie można przejechać 150km poprzednika + jakieś 50km na powietrzu ;-], eof

patrzalem na ten odcinek , dobre to bylo :grin:
Ultimate Tuningforum Master
Ultimate Tuningforum Master

Posiadane auto: VW 9N i Honda ED9

Post Napisane: maja Wt 16, 2006 8:44 am  Tytuł:

jaki tam masz bak? ja w swim SDI mam albo 40 albo 45l... i tez mysle (nie sprawdzalem ;) ) ze zrobie przynajmniej ze 120 km

Post Napisane: maja Wt 16, 2006 4:23 pm  Tytuł:

45 albo 55 nie pamietam juz ale wiem ze wejdzie 10l wiecej niz pisze
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Strona główna forum » Mania » Diesel Forum Strona 1 z 1
Wyświetl wątki nie starsze niż:  Sortuj wg