Tuningforum.pl tuning forum
Zaloguj się, aby sprawdzić PW.
Strona 1 z 1
Autor Wiadomość
Rookie
Rookie

Post Napisane: kwi So 07, 2007 7:18 am  Tytuł: NFS CARBON CAR konkurs dla każ...

Nie odbierajcie tego jako spam, może będziecie zainteresowani. Proszę moderatora o zachowanie i przypięcie wątku. Dziękuję.

Rok temu zorganizowaliśmy konkurs pod nazwą NFS MOST WANTED CAR, który był skierowany do wszystkich pasjonatów wizualnego tuningu samochodowego i jednocześnie posiadaczy stuningowanych aut. W tym roku zdecydowaliśmy się powtórzyć konkurs pod nową nazwą, związana z obecnie panującym na rynku tytułem gry czyli NFS CARBON. To jednak nie koniec innowacji. Zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą ofertę, dzieląc konkurs na dwie kategorie: dla „amatorów tuningu” oraz dla „profesjonalistów” czy firm posiadających swoje tzw. „Demo-cary”.

Na czym polega konkurs NFS CARBON CAR?

Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich pasjonatów tuningu. Udział w konkursie może wziąć każdy, kto posiada stuningowany samochód bądź zamierza go stuningować. Zasady są bardzo proste. Aby wziąć udział w konkursie należy:
- umieścić logo NFS CARBON w dowolnym miejscu samochodu (maska, drzwi samochodu)
- zgłosić własny samochód poprzez wysłanie 3 zdjęć samochodu z logo i opisem samochodu na adres nfscarboncar@ea.com
- pojawić się na Finale w dniu 28 kwietnia na warszawskim lotnisku Bemowo (wstęp bezpłatny). Do Finału zakwalifikuje się po 10 prac z kategorii „amatorzy” oraz „profesjonaliści”.

Aby zbliżyć samochodu do tych występujących w grze NEED FOR SPEED™ można wykorzystać projekty pomocniczych materiałów graficznych, zainspirowane grą NEED FOR SPEED CARBON. Materiały te są dostępne na oficjalnej stronie konkursu: http://www.polska.ea.com/carboncar
Oczywiście, dodatkowym atutem jest inwencja twórcza autorów prac konkursowych, która z pewnością pomoże w rywalizacji z innymi uczestnikami. Przedmiotem konkursu NEED FOR SPEED CARBON CAR NIE JEST tuning wirtualny, ale faktyczny tuning wizualny prawdziwego samochodu.

Nagrody dla uczestników

Czym byłby konkurs bez nagród? W tym roku nagrodzimy Wasze prace w następujący sposób:

Kategoria "Tuning amatorski":

I miejsce - nagroda pieniężna 3000 PLN ufundowana przez Electronic Arts Polska + tuning wizualny w firmie AGT o wartości 5000 PLN

II miejsce - system audio firmy CLARION (odtwarzacz CD z głośnikami) ufundowany przez firmę 2N-Everpol sp. z o.o.

III miejsce - komplet opon ufundowanych przez firmę DUNLOP

Kategoria "Tuning profesjonalny tzw. demo-car'y":
I miejsce - nagroda pieniężna 3000 PLN ufundowana przez Electronic Arts Polska + kupon na części w firmie Inter-Cars o wartości 3000 PLN

II miejsce - system audio firmy CLARION (odtwarzacz CD z głośnikami) ufundowany przez firmę 2N-Everpol sp. z o.o.

III miejsce - komplet opon ufundowanych przez firmę DUNLOP
Dodatkową atrakcję może stanowić również możliwość ukazania się materiału o zwycięskich pracach, na łamach magazynu „GT”.
Nie czekaj weź udział!

Czekamy na Wasze prace/zdjęcia do 21 kwietnia 2007 r., do północy. Po tym terminie wybierzemy 10 najlepszych samochodów, których właścicieli zaprosimy na Wielki Finał (28 kwietnia 2007 r.)
Szczegółowe dane o konkursie znajdują się na stronie: http://www.polska.ea.com/carboncar
Jeżeli masz pytania – z chęcią na nie odpowiemy. Pisz na adres nfscarboncar@ea.com

Do zobaczenia na Wielkim Finale, niech wygrają najlepsi!

NFS Team
Ultimate Tuningforum Master

Posiadane auto: Tiburon 2.7 V6

Post Napisane: kwi So 07, 2007 8:36 am  Tytuł:

:lol: Ale nie moge wytrzymac, dla mnie ten caly konkurs jest ........ darmowej reklamy zachcialo sie na samochodach <hahaha>. Najlepsze jest to ze auta po tuningu biora udzial a oni w nagrode daja ci tuning w firmie. Jak juz mowiles o pasjonatach to raczej pasjonat woli sam robic. Dla mnie ten konkurs jest .......... rok temu tez sie usmialem :)

EDIT1:
Na stronie EA PL jest takie cos: "AG Tuning (Neodesign)" i teraz moje pytanie czy AGT i Neo to jest jedna firma ? Nigdy sie nie interesowalem ale mi sie wydawalo ze to rozne firmy, prosze o odpowiedz :) .

Posiadane auto: LS

Post Napisane: kwi So 07, 2007 10:29 am  Tytuł:

Ten konkurs to padaka :D Wolę mieć na drzwiach naklejkę Tesco, niż NFS Karton.
Na dodatek, rok temu o ile mnie pamięc nie myli, konkurs wygrało auto jednego z głównych sponsorów.

Posiadane auto: Corsa B 3.0 V6

Post Napisane: kwi So 07, 2007 11:05 am  Tytuł:

ale drugie miejsce miała osoba, która nie była z nimi w żaden sposób związana a auto robił z pasji.To jesus z Torunia, a to jego auto:
http://158.75.130.34/~trn/forum/viewtopic.php?t=231

dżusu prezes

Posiadane auto: bagged!

Post Napisane: kwi So 07, 2007 11:21 am  Tytuł:

to calkiem sredni ten tuning jak na 2nd place :roll:

Burdeltata

Post Napisane: kwi So 07, 2007 11:49 am  Tytuł:

To to corrado było sponsorowane przez AGT ? :>
Bo mi się wydawało, że go Sebring czy inny grzyb był sponsorowany itp.

Chyba, że ja o innym konkursie tu piszę :grin:

Posiadane auto: francuz w kombi:)

Post Napisane: kwi So 07, 2007 12:53 pm  Tytuł:

Cytuj:
to calkiem sredni ten tuning jak na 2nd place

Wręcz nudny dla mnie jest...

Post Napisane: kwi So 07, 2007 3:31 pm  Tytuł:

Corrado było sponsorowane przez mojego kumpla - właściciela tego Corrado. Sam z własnej kieszeni zapłacił za wszystkie modyfikacje. A to, że robił je w AGT jest już bez znaczenia, bo nie dostał niczego za darmo.
AGT wystawiło swój pojazd, Sebringa, który jakby nie było też jest prywatnym autem, a nie Demo Carem.
Macie nikłe pojęcie na ten temat podsycane plotkami.

SRP DRIFT TEAM
http://www.drift-team.eu
http://www.driftzone.xt.pl

Tuningforum master
Tuningforum master

Posiadane auto: 1*civic coupe turbo + 2*E36 + 1*E46 M3

Post Napisane: kwi So 07, 2007 3:48 pm  Tytuł:

hehe ja na mojej audicy moge to conajwyzej nakleic... tylke ze raczej narazie nia nie dojade do warszawy :grinn:
http://www.deviantart.com/deviation/52630866/

Posiadane auto: Corsa B 3.0 V6

Post Napisane: kwi So 07, 2007 5:57 pm  Tytuł:

Bartz napisał(a):
Cytuj:
to calkiem sredni ten tuning jak na 2nd place

Wręcz nudny dla mnie jest...

Twoje komentarze dla mnie też często są nudne

KingOfDeSałt

Post Napisane: kwi N 08, 2007 5:41 pm  Tytuł:

No z tego co Fixer opowiadal to lipa byla jakas z tym konkursem. Teraz mysle sporo się zmieni przez ten podział na 2 grupy. Nagroda pieniezna spox, ale nagroda w formie tuningu bez sensu przeciez. Skoro auto wygra ten konkurs, to wiadomo ze jest odpicowane wg was najlepiej. Wiec po co cos poprawiac ?? Mysle ze zdecydowanie lepszą opcją jest nagroda dla firm, bo kupon na graty zawsze mozna dobrze spozytkowac ;)
BTW moze sobie wysle fotki...

Obrazek

Posiadane auto: francuz w kombi:)

Post Napisane: kwi Pn 09, 2007 12:12 am  Tytuł:

Cytuj:
Twoje komentarze dla mnie też często są nudne

Ojeju. To pomijaj je, łatwo bo mam dosyć widoczny avatar.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Strona główna forum » Fora główne » Styling Strona 1 z 1
Wyświetl wątki nie starsze niż:  Sortuj wg