Tuningforum.pl tuning forum
Zaloguj się, aby sprawdzić PW.
Strona 1 z 1
Autor Wiadomość
Rookie
Rookie

Post Napisane: lip N 30, 2006 11:51 am  Tytuł: oklejał ktos pulpit w samochod...

witam napewno ktos oklejał z was róznego rodzaju zeczy w samoczhodzie okleina np karbon itp mnie interesuje chrom konkretnie chodzi czy ta folia na alegro jest taka elestyczna jak piszą i czy jest ona dostepna nie przez jakies tam wysyłki bo znalesc nie moge a z kąnds oni musza ja brac z góry dzieki pozdro :grin:

Post Napisane: lip N 30, 2006 12:28 pm  Tytuł: Z

Fuuuuuuuuuuuuuj. Potem folia sie odkleja, zadziera, widizałam juz takie konstrukcje. Nazbieraj $$$ i daj do flockowania.
Forum Master
Forum Master

Posiadane auto: La Grande Punto

Post Napisane: lip N 30, 2006 11:10 pm  Tytuł:

sam niedawno kupiłem taką folie na allegro bardziej z ciekawości niż z przekonania. powiem tyle że zdjęcia tam pokazane są bardzo bardzo mocno przesadzone. folia jest co najwyżej pseudo chromem. okleja się łatwo i jest nawet elastyczna ale bez rewelacji.
nie radze wydawać na to kasy

Ostatnio edytowano lip N 30, 2006 11:12 pm przez brykAs, łącznie edytowano 1 raz

Rookie
Rookie

Post Napisane: lip N 30, 2006 11:11 pm  Tytuł:

samo sie nie odklei zalezy od folii i kleju jak sie zawinie ze krawędzi nie będzie to i korcic nie będzie ale gdzie to kupic jak nie na alegro wyslą mi jakąs cerate do kanapek i co znam typa co ziemniaki wysłał jeden raz hahaha kurde fajnie to wygląda jak sie dobrze wykona :grin:

Post Napisane: lip Pn 31, 2006 6:20 pm  Tytuł:

Zyjac Twoim przekonaniem Allegro nie mialo by prawa bytu...
Jesli wiesz co to komentarze to popatrz kto jakie ma i wywnioskuj czy czlowiek ktory ma zalozmy 500pozytywow i super sprzedawce wysle Ci worek ziemniakow :-D
Rookie
Rookie

Post Napisane: lip Pn 31, 2006 10:49 pm  Tytuł:

tez mam zamiar oklejic pulpit w swoim autku, ciekawi mnie efekt koncowy i jak dlugo to wytrzyma
Rookie
Rookie

Post Napisane: lip Pn 31, 2006 11:32 pm  Tytuł:

no własnie mnie też korci a oni sie smieją oklejałem sobie kiedys perkusje okleiną byo hit ale już niemoge jej dostac kupic np na alegro i pobawic jak wyjdzie w samochodzie nanic to trudno sie mówi ale pytam moze akurat ktos poradzi cos na ten temat
Ultimate Tuningforum Master
Ultimate Tuningforum Master

Posiadane auto: THEMA SW LX

Post Napisane: sie Wt 01, 2006 4:33 pm  Tytuł:

Jeżeli Jacky ma w ofercie folie w chromie (taką jak karbonowa), to polecam.
Oklejałem nią w swoim aucie kilka elementów i nie ma z tym od jakiegoś 1,5 roku problemu. Folia ta jest gruba, termokurczliwa i ma dobry klej. Oklejane były zarówno elementy płaskie, jak i mocno zaokrąglone.
Powierzchnie do oklejenia oczywiście trzeba dobrze wyczyścić i odtłuścić, przy elementach zaokrąglonych do podgrzewania używać opalarki (temperatura podgrzewania około 150 st C- grzać przez krótką chwile, zeby się nie stopiło)
do wygładzania stosować miękką plastikową rakle- taka jak do kładzania folii na szybach.
Jeżeli jest możliwe to zagiąć folię na drugą stronę oklejanego elementu, wtedy mamy pewność że się nie zadrze i najlepiej jest to przzygrzać albo dodatkowo podkleić.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Strona główna forum » Fora główne » Styling Strona 1 z 1
Wyświetl wątki nie starsze niż:  Sortuj wg