Tuningforum.pl tuning forum
Zaloguj się, aby sprawdzić PW.
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Strona główna forum » Fora przeniesione (archiwa) » Renault 5 Klub Polska
Strona 1 z 1
Autor Wiadomość
Tuningforum master
Tuningforum master

Post Napisane: cze So 19, 2004 12:15 am  Tytuł: Jaki rozstaw osi ma Volkswagen...

mam okazje kupić [ o jejciu! jejciu! ] felgi za fajrant od passata ale dzisiaj je przymiezalem no i o dziwo niechca wejsc na piaste felgi sa naprawde rewelacja 15'' w dobrym stanie i zal mi bylo przepuscic taka okazje...
Dokladnie nie wiem co to byl za model wiem ze passat starszy sedan... ale chyba kazdy passat ma ten sam rozstaw osi...
Sowmiarka mierzylem rozstaw srob no i teoretycznie pasuja, jest jakas mozliwosc spilowania piasty lub jakiejs zamiany pokrywy bembna na pokrywe z mniejsza piasta??
Ultimate Tuningforum Master

Post Napisane: cze So 19, 2004 8:11 am  Tytuł:

Kolega kiedyś zakładał ats do fiata mirafiori i też nie chciały wleźć na piasty brakowało parę milimetrów, ale że to alumki, więc papierkiem zeszlifował i wlazły i było ok rozstaw śrub pasował

Post Napisane: cze So 19, 2004 11:04 am  Tytuł:

A co ma do tego rozstaw osi? :-)
Średnica otworu w feldze w Renault to 60,1 mm.
Rozstaw śrub 4x100, podobnie jak w VW. Możesz zabrać te felgi do ludzi którzy regenerują felgi i za kilka złotych roztoczą Ci otwór pod piastę Renault.
Koszt chyba 5 zł za felgę, ale zapytaj wasq'a, on to robił ze swoimi 14-tkami...

RENAULT 5 KLUB POLSKA
http://www.renault5-klub-polska.prv.pl

re5pect by Kabar

Tuningforum master
Tuningforum master

Post Napisane: cze So 19, 2004 1:57 pm  Tytuł:

Ok, dzisiaj sie doweidzialem 10zl koszt powiekszenia otworu...

Post Napisane: cze So 19, 2004 3:16 pm  Tytuł:

mi ats akuracik weszly :)

Tuningforum master
Tuningforum master

Post Napisane: cze So 19, 2004 6:44 pm  Tytuł:

a jaki masz rozmiar?? te fele co ten koles mi chce zaproponowac wygladaja baardzo podobnie do twoich tylko ze to nie sa ATS no i maja sporo wiekszy rant narazie kombinuje 14'' dla niego na wymiane... bo on jedzie do niemiec i by sie ich pozbyl bo sa troche zniszczone, a takto dam mu stalowki tak zeby dojechal do niemiec wyzuci je tam a tam za cene regeneracji w Polsce kupi sobie [ o jejciu! jejciu! ] alusy... jakby ktos mial 14'' badz 15'' do passata pasujace i w miare rozsadna cene dal to chetnie kupie...
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Strona główna forum » Fora przeniesione (archiwa) » Renault 5 Klub Polska Strona 1 z 1
Wyświetl wątki nie starsze niż:  Sortuj wg