Tuningforum.pl tuning forum
Zaloguj się, aby sprawdzić PW.
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Strona główna forum » Fora przeniesione (archiwa) » Renault 5 Klub Polska
Strona 1 z 1
Autor Wiadomość
Ultimate Tuningforum Master

Post Napisane: paź Śr 15, 2003 11:49 am  Tytuł: ile kosztuje lakieroanie i szp...

czolem klubiowicze. mam pytanko.
chce doprowadzic moja renie do parzadku tzn. mam walniety lewy bok tak koniec drzwi i kawalek za slupkiem. i tak jak na zdjeciu widac troche skopane dzwie i jedne i druge. jak myslicie ile by kosztowalo zeby zrobic to na cacy. i polakierowac caly samochod np. na kolor ciemno zielony. i napiszcie mi, jakie pasuja fele do r5 bo chce kupic 14 ale jakie to nie mam pojecia. zblirza sie zima to musze pomyslec nad zawieszeniem bo strasznei wali, jak jade po dziurach to malo mi lba nie urwie az latam po siedzeniu. co to moze byc?? amotki czy sprzezyny a moze to i to?? jak myslicie. aaa i jeszcze jedno gdzie w warszawie albo w okolicach kupic amorki i jakie je trzeba kupic? tak sobie rowniez myslalem o tych zdrezakach od williamsa ale mam pytakno, nie mam tego ospoilerowania dokoloa to czy nei bede one wystawac po bokach?? bo jak tak to troche ryfa bedzie.
aaa i jeszcze jedno!! jak sciagnac ten samochodzik??
http://www.mobile.de/SIDlA9hkFh.1ReTyAv-anGgNA-t-vaNexlCsAsK%F3P%F3R~BmSB10LsearchPublicJ1066214832A1LsearchPublicCCarY-t-vctpLtt~BmPA1B61B20B87d-t-vMkMoSm_xsO~BSRA6E20700Br5BR5A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&id=11111111126383833&top=62& kolor mam taki sam. myslalem o tym zeby te balszki pozamieniac. a silnik niby samienilem co wy tan to . dzieki za opdpowiedzi trzymajcie sie :)

Post Napisane: paź Śr 15, 2003 3:51 pm  Tytuł: Re: ile kosztuje lakieroanie i...

[quote="majlo"]czolem klubiowicze. mam pytanko.
chce doprowadzic moja renie do parzadku tzn. mam walniety lewy bok tak koniec drzwi i kawalek za slupkiem. i tak jak na zdjeciu widac troche skopane dzwie i jedne i druge. jak myslicie ile by kosztowalo zeby zrobic to na cacy. i polakierowac caly samochod np. na kolor ciemno zielony. i napiszcie mi,

Cena w warsztacie ok 200 zł za element. A przemalowywanie auta na inny kolor to zupełnie inna sprawa, pewnie droższa. Cena zależy także od jakości komponentów( lakiery, szpachle itp). Cena przemalowania całego auta w warsztacie to inwestycja ok 2000 PLN. Chyba, że pomalujeszu przyjaciela, ale u takiego który nie odwala maniany to zapłacisz tak jak ja 800 ze wspawywaniem, szpachlowaniem, prostowaniem, malowaniem itp.

jakie pasuja fele do r5 bo chce kupic 14 ale jakie to nie mam pojecia.

rozstaw śrub 100 ( typowy ) , piasta 67 chyba.

zblirza sie zima to musze pomyslec nad zawieszeniem bo strasznei wali, jak jade po dziurach to malo mi lba nie urwie az latam po siedzeniu. co to moze byc?? amotki czy sprzezyny a moze to i to?? jak myslicie.

stawiam na amory

aaa i jeszcze jedno gdzie w warszawie albo w okolicach kupic amorki i jakie je trzeba kupic?

jestem z legnicy. U nas cena amora ok 110 przód, 115 tył.

Pozdrawiam serdecznie bo tu ostatnio bardzo cicho.

Post Napisane: paź Śr 15, 2003 4:02 pm  Tytuł:

oj cicho cicho nie ma co czytac. Wy chyba wiecie ze mam mature i zamiast siedziec na necie to zmusacie mnie do uczenia:(

RE5PECT

Post Napisane: paź Śr 15, 2003 7:27 pm  Tytuł:

"zblirza sie zima to musze pomyslec nad zawieszeniem bo strasznei wali, jak jade po dziurach to malo mi lba nie urwie az latam po siedzeniu. co to moze byc?? amotki czy sprzezyny a moze to i to?? jak myslicie."

Moim zdniem moga to byc rózne gumy w zawieszeniu (koncówki itp) i moze amorki
Pozdrawiam

Post Napisane: paź Śr 15, 2003 7:42 pm  Tytuł:

Witam u mnie stuka maglownica jak krecę kierownicą w lewo lub prawo ( albo końcóki drążków) a na dziurach też wali a amorki mam OK.
To tyle

http://www.republika.pl/renault_5/

http://WWW.RENAULT5-KLUB-POLSKA.PRV.PL

Post Napisane: paź Cz 16, 2003 12:33 am  Tytuł:

jimmy15, ile jest do legnicy? ten twoj przyjaciel zrobil by mi to?? jak myslisz?

Post Napisane: paź Cz 16, 2003 10:03 am  Tytuł:

majlo napisał(a):
jimmy15, ile jest do legnicy? ten twoj przyjaciel zrobil by mi to?? jak myslisz?

Około 450 km. Zapytam, ale gdzieś dopiero za tydzień będzie w Polsce. Odpowiedź dopiszę do tego posta. Pozdro.

Post Napisane: paź Cz 16, 2003 10:09 am  Tytuł:

Krystian_J napisał(a):
Witam u mnie stuka maglownica jak krecę kierownicą w lewo lub prawo ( albo końcóki drążków) a na dziurach też wali a amorki mam OK.
To tyle

Na dziurach mogą walić też same przeguby. Sprawdź czy masz na nich gumy, jak nie to jesteś w domu.

Post Napisane: paź Cz 16, 2003 5:51 pm  Tytuł:

MAJLO - jesli chodzi o walenie w zawieszeniu, to moze to byc jeszcze przekladnia kierownicza, jest w niej taki element plastikowy i on lubi sie czasem wyrobic. u mnie tak bylo koszt tego jest niewielki a roznica spora.
teraz felgi. rozstaw srub to 4x100 , natomiast piasta to nie 67 a 60 !!!
jezeli chodzi o remoncik autka to musialbys mi przeslac jakies zdjecia na ktorych widac to co masz do roboty i moglbym popytac wtedy o cene ale mysle ze totalny maxx to 1300 zl w lodzi bys zaplacil u znajomego. przeslij zdjecia to mu pokaze i bede wiedzial na czym stoimy.

RE5PECT

Post Napisane: paź Pn 20, 2003 11:10 am  Tytuł:

dober, sluchaj zrobie zdjecia i czi przesle ok?? bo bynm zrobil to bo troche to kiepsko widac :) do zrobeinia sa 2 drzwi i kawalek za dzwiami prawymi bo przypiepszyl wemnie jaki jemol. pozdrawaim i dzieki

Post Napisane: paź Pn 20, 2003 11:52 pm  Tytuł:

MAJLO oki, czekam w takim razie na zdjecia. zrob tak aby bylo wszystko widac dobrze to koszty da sie w miare precyzyjnie wyliczyc. pozdrawiam.

RE5PECT

Post Napisane: paź Wt 21, 2003 7:33 am  Tytuł:

w nowym dworze kolega ma znajomego co mu całe clio polakierował za ok 1500
(nie pamiętam ceny dokładnie ale bardzo tanio i nienajgorzej to zrobił)

Post Napisane: paź Wt 21, 2003 1:04 pm  Tytuł:

Kidzio, sle w mazowieckim?? jak tak to bylo by super bo blisko

Post Napisane: paź Wt 21, 2003 3:44 pm  Tytuł:

Nowy Dwór Mazowiecki

Post Napisane: paź Śr 22, 2003 12:55 pm  Tytuł:

teraz felgi. rozstaw srub to 4x100 , natomiast piasta to nie 67 a 60 !!!

Sorry:oops: . Wiedziałem, że alzheimer mnie kiedyś dopadnie.

Post Napisane: paź Śr 22, 2003 1:01 pm  Tytuł:

jimmy15 napisał(a):
majlo napisał(a):

Około 450 km. Zapytam, ale gdzieś dopiero za tydzień będzie w Polsce. Odpowiedź dopiszę do tego posta. Pozdro.

Witaj Majlo. Byłem dziś u tego kolesia z racji kłopotów z zapłonem oto co powiedział: na jakieś malowanie to będę miał czas być może na wiosnę, teraz jest to technicznie niemożliwe. Do wiosny na pewno kogoś znajdziesz.
Pozdro.
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Strona główna forum » Fora przeniesione (archiwa) » Renault 5 Klub Polska Strona 1 z 1
Wyświetl wątki nie starsze niż:  Sortuj wg