Tuningforum.pl tuning forum
Zaloguj się, aby sprawdzić PW.
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Strona główna forum » Fora przeniesione (archiwa) » Tico Tuning Team
Strona 1 z 1
Autor Wiadomość

Post Napisane: cze Pn 23, 2003 12:30 am  Tytuł: SZYBERDACH DO TICO...

Czesc.
Mam pytanka odnosnie szyberdachu do tico...
1. Czy wogole cos takiego mozna zamontowac w tikaczu i na co zwracac uwage przy zakupie.
2. Jaka jest cena - raczej minimalna...
3. Czy samodzielny montaz dla majsterkowicza to bedzie problem :)
4. Jak ktos zna jakas ciekawa stronke o tej tematyce to bede wdzieczny za adres.
Pozdrawiam: -Sebastian S.

Post Napisane: cze Pn 23, 2003 1:13 am  Tytuł:

Witam.
ja taki "wypas" posiadam, wiec raczej sie da :D
Najwazniejsza jest wielkosc dachu-powinien sie miescic pomiedzy tymi czarnymi uszczelkami (ja mam z Golfa i zostaje mniejwiecej po ok 4cm)
Samodzielny montaz-zalezy jak zrecznym majsterkowiczem jestes :D . mnie zakladal moj mechanik-wyszlo bardzo dobrze. najistotniejsz sprawa jest USZCZELNIENIE. spotkalem sie juz z przypadkami, ze szyber przecieka.
Cena zalezy od tego jak trafisz. mnie sie udalo dostac za 50pln + ok.100pln za montaz. najszybciej chyba znajdziesz na jakims szrocie.
pozdrawiam

Post Napisane: cze Pn 23, 2003 1:36 am  Tytuł:

Dzieki za podpowiedz... jutro pozwiedzam wszystkie szroty w okolicy :)
Ale dalej zastanawiam sie jak to pasuje bo przeciez kazde altko ma troche inny profil dachu i jak tu trafic na jakis zamiennik? Jak mowisz ze z Golfa pasuje to poszukam takiego... Pozdrawiam.
Tuningforum master
Tuningforum master

Post Napisane: cze Pn 23, 2003 11:48 am  Tytuł:

Ja mysle ze kazdy szyberdach z kazdego autka powinien pasowac jedynie co to faktycznie zwroc uwage na szerokosc by Ci sie zmiescil na dachu i zwroc uwage na uszczelki czy sa dobre a jak juz znajdziesz jakiegos goscia by Ci to wmontowal to lepiej by byl w tym dobry i czegos nie spartolil. Ja tez mam szyberdach i nie narzekam az tak bardzo mala fajna rzecz ktora cieszy przy jezdzie w sloneczne dni jedyny feler u mnie to to ze przecieka :(:( troszke jak troszke ale przecieka . Ja kupilem juz tik taka z szyberdachem wiec nie wiem z kad on jest i w jakiej cenie go wmontowali itp. W kazdym badz razie polecam na sloneczne dni. :)12 :lol: :)12 :lol: :)12

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Strona główna forum » Fora przeniesione (archiwa) » Tico Tuning Team Strona 1 z 1
Wyświetl wątki nie starsze niż:  Sortuj wg