Tuningforum.pl tuning forum
Zaloguj się, aby sprawdzić PW.
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Strona główna forum » Mania » Fan Klub Peugeot
Strona 1 z 1
Autor Wiadomość

Post Napisane: lis So 04, 2006 10:08 pm  Tytuł: jak skasować tryb awaryjny w 4...

pojawił mi się ostatnio problem w mojej 407 hdi 2 l (2004 rok)
po odpaleniu mojej 407 po chwili zaświeciła się kontrolka silnika i komunikat depollution system faulty (obecnie się nie świeci) . Wydaje mi się że komputer przeszedł w tryb awaryjny. Mogę jechać normalnie (nawet na 6 biegu) jednak przyspiesza jak by miał tylko 50 koni, nie słychać turbiny, a silnik jakoś dziwnie głośniej chodzi (tak trochę buczy).

Czy można zrobić w garażu reset komputera żeby nie jechać specjalnie do serwisu, a może to nie tryb awaryjny tylko coś się sypło. (znowu)
Ultimate Tuningforum Master
Ultimate Tuningforum Master

Post Napisane: lis N 05, 2006 5:25 pm  Tytuł:

Raczej bedziesz musiał odwiedzic serwis,wyglada na to ze albo padł elektrozawór,albo cos innego ciekawszego sie wydarzyło.

Post Napisane: lis N 05, 2006 6:20 pm  Tytuł:

jeżeli elektro zawór to jaki to może być koszt, co masz na myśli mówiąc że coś innego ciekawszego się wydarzyło (mam już 3 turbinę, nową pompę podciśnienia i nowy zawór wysterowujący turbinę) robili to jakieć 4 miesiące temu.

Chyba czas na nowe auto, tylko szkoda bo mały przebieg.
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Strona główna forum » Mania » Fan Klub Peugeot Strona 1 z 1
Wyświetl wątki nie starsze niż:  Sortuj wg