Tuningforum.pl tuning forum
Zaloguj się, aby sprawdzić PW.
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Strona główna forum » Fora główne » Techniczne
Strona 1 z 1
Autor Wiadomość

Post Napisane: lut N 15, 2004 1:07 am  Tytuł: reflektory

no wiec mam toyote hiace i problem z lampami. Chodzi mi o to ze w nocy nie widzie niczego przed soba, lampy praktycznie nie daja mi zadnego pola widzenia. Swiecic swieca cos tam widac ale chcialbym to zmienic. Pozatym sadze sa sa one zle ustawione tzn strumien swiatla nie pada na ulice przedemna ale na boki, zmiast oswietlac ulice przedemna i kawalek tablicy rejestracyjnej samochodu przedemna oswietlam 1/2 tylnej klapy.
Jak to sprawdzic? Jak zwiekszyc moc tych lapm? Wymienic zarowki? Jesli tak to na jakie? Wymienic cale lampy? Jesli tak to gdzie i za ile?

Z gory dziekuje za pomoc

Post Napisane: lut N 15, 2004 1:54 am  Tytuł:

zacznij od ustawienia lamp. w kazdej stacji diagnostycznej wezma nie wiecej niz 10 PLN .

jak pomoze samo ustawienie to kup sobie zarowki Osramy/Philipsy + 30%

jesli lampy sa stare a oblaski "zuzyte", tzn. zmatowiale, skorodowane, brudne itp. a szklo zmetniale --- kup sobie nowe lampy
Brabus User

Post Napisane: lut N 15, 2004 2:03 am  Tytuł:

Czasem wystarczy lustra przeczyścić, ew. można je zregenerować ale chyba już lepiej kupic całe lampy, co do żarówek to Osram SilverStar +50%

Mercedes-Benz

Zryte Leffki Team / FanClub Paris Hilton & Mandaryny :D / Sonic The Hedgehog

Zobacz profilICQ
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Strona główna forum » Fora główne » Techniczne Strona 1 z 1
Wyświetl wątki nie starsze niż:  Sortuj wg