Tuningforum.pl tuning forum
Zaloguj się, aby sprawdzić PW.
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Strona główna forum » Fora przeniesione (archiwa) » Megane Coupe Klub Polska
Strona 1 z 1
Autor Wiadomość

Post Napisane: lut Wt 18, 2003 11:07 am  Tytuł: Dziwne sytuacje na drodze !!

Ostatnio miałem dość dziwna sytuację na trasie i w związku z tym mam pytanie do was czy mieliście jakieś dziwne, niebezpieczne sytuacje na drodze.

Ja w niedziele wracałem sobie z Warszawki, Jak zawsze zasuwałem jakieś 120-140 (dokładnie nie pamiętam). Przedemną jechały jakieś dwa TIRy.
Nagle z tego pierwszego coś wypadło. Ten samochód który jechał przedemną przejechał bez problemów.
ja niestety zdążyłem zauważyć jakieś dwa elementy na drodze - jeden przed moim samochodem a drugi po drugiej stronie ulicy.
Nie miałem za bardzo wyboru - wjechałem w to coś, usłyszałem duży huk i tylko jak coś się ciągnie pod samochodem.
Pomyślałem że coś się urwało szybko wychamowałem, zjechałem na pobocze zajrzałem pod samochód a tam taki trójkątny element z jakimś haczykiem zaczepiony pod podwoziem.
Na szczęście nic się nie stało powaznego. Ucoierpiała trochę tylko ta czarna listwa pod zderzakiem z przodu - ten element zostawił tylko swój kolor.

Kurcze chwila strach ale na szczęście obeszło się bez poważniejszych strat.

Pozdrawiam

Post Napisane: lut Wt 18, 2003 11:13 am  Tytuł:

no to mozesz mowic o szczesciu!! ostatnio jak moj kumpel mial taka akcje to samochod stal w warsztacie prawie miesiac!! :cry:

lecial sobie :D cienkasem za 2 TIRami oba sobie jakby nigdy nic przejechaly przez przeszkode a on niezdazyl!! na srodku ulicy ..... ( o zgrozo :-o ) w centrum warszawy lezala sobie (chyba) tylna belka z jakiejs ciezarowki!! :cry: co bylo dalej niemusze opisywac :o

straty........ calusienki zderzak, chlodnica , miska olejowa i kupe innych dupereli :cry:

Post Napisane: lut Wt 18, 2003 11:55 am  Tytuł:

No zapomniałem jeszcze że taka plastikowa osłona pod silnikiem jest trochę pęknięta ale chyba nic więcej nie ma z tego co oglądałem. Nic nie widać poważniejszego.

Dobrze że ten drugi element się nie nawinął - to był taki bloczek do podkładania pod koła samochodu żeby nie zjechał góry. Kurcze to to za samochody jeżdzą po polskich trasach -tragedia.

Pozdrawiam

Post Napisane: lut Wt 18, 2003 12:01 pm  Tytuł:

A tak wogle to ta niedziela była udana pod tym względem.
Na trasie wylotowej z Warszawki , chyba przed McDonaldem pod Warszawa goniłem tez jakies 120-130 za Fordem Mondeo . Jechałem śrdokowym pasem , na prawym pasie jechał jakiś bus - nagle (nawet nie wiem skąd) pojawił się przed Mondeo policjant z radarem i go ściągnął. Ostre hamowanie i schowałem się za busem. Jak sobie jechałem za tym busem to widziałem niemały sznureczek samochodów na poboczu - a ja pojechałem dalej :D .

Jeszcze wcześniej wypadek na trasie do Grójca.
Normalnie to był chyba niewyjazdowa niedziela.

Pozdrawiam

Post Napisane: lut Wt 18, 2003 12:10 pm  Tytuł:

a ja w niedziele, juz chyba tradycyjne dostalem mandat :cry: droga prosta ja stol, ale co z tego teren zabudowany, to juz drugi w tym miesiacu!!! fuck!!!
Ultimate Tuningforum Master

Post Napisane: lut Wt 18, 2003 1:04 pm  Tytuł:

Kiedys z jadacego przede mna samochodu ciezarowego wypadl kamien (wielkosci pilki do tenisa). Co dziwniejsze zaczal sie odbijac niczym taka pilka. Niestety pas byl tylko jeden, predkosc okolo 90 a kamien lecial mi na samochod :( Na szczescie udalo mi sie tak dostosowac predkosc ze zlapalem go pod podwozie :) Uderzyl w cos ale nic sie nie stalo. Gorzej by bylo gdyby trafil w szybe :mad:
I oczywiscie winnego pewnie nie udalo by sie zlapac :mad: :mad: :mad:

Post Napisane: lut Wt 18, 2003 1:37 pm  Tytuł:

Najciekawszy to byl kaloryfer (!!!) taki spory, zeberkowy, lezacy posrodku lewego pasa na katowickiej... Cale szczescie nie trafilo na mnie - opowiadal to moj przyszly tesc, ktory szczesliwie go wyminal.

Post Napisane: lut Wt 18, 2003 3:00 pm  Tytuł:

raz widzialem jak z przeciwka jechal ciagnik wyladowany sianem w kostach. juz z daleka bylo widac ze zachaczy nimi o galez drzewa, ale jakis zdolny koles jechal zaraz za ta przyczepka no i mu taka kosteczka niezbyt milo pogniotla maske i rozbila przednia szybe

Post Napisane: lut Wt 18, 2003 4:31 pm  Tytuł:

he,he, no to ja jeszcze w grudniu mialem cos takiego:
lece sobie Radzyminska na zabki, a tu na wysokosci OBI
korek na 15 min stania (na 300 m), normalnie nigdy tu sie
nic nie dzieje, wiec zdziwiony :o podjezdzam sobie powoli do przodu
i co widze - na srodkowym pasie lezy sobie porozjezdzana skrzynka
piwa :grin: :grin: (tak,tak dobrze napisalem, nie po piwie, Z PIWEM), zloty napoj rozlany na cala jezdnie... :-D :-D
w tym momencie przyjezdza patrol na focusie kombiaku, no i jeden
z 'panow' zaczyna kierowac ruchem, a drugi - :cool: :cool: :cool: zbiera porozbijane butelki!!!!
A to mialem ubaw przez 2 dni jak to sobie przypomnialem :grin:

mtt

Post Napisane: lut Wt 18, 2003 10:57 pm  Tytuł:

ja kiedys na trasie lazienkowskiej widzialem jak jadace samochody wyprzedza duuuuze kolo z ciezarowki!!
:-o

slabo bylo!!?? najpierw na widoku pokazalo sie kolo a potem popychajaca je ciezarowka!! :o

Post Napisane: lut Śr 19, 2003 12:17 am  Tytuł:

ja podczas wykonywania rutynowej akcji "moje miasto noca" napotkalem niespodziewane przeszkody drogowe
- po pierwsze metalowy smietnik ustawiony na srodkowym pasie ruchu pod wiaduktem Broniewskiego-Trasa AK
- po drugie znak drogowy (!uwaga zwezenie!) lezacy wpoprzek ulicy, grzecznie wywalilem dziada w krzaki coby nikt na niego nie wpadl bo lezal tuz za zakretem

dla cieciow ktorzy robia takie numery jest tylko jedna kara :)50

Post Napisane: lut Śr 19, 2003 12:18 am  Tytuł:

a ja wam opowiem jak raz w rmefie mowili o gosciu co wiozl 4letnie dziecko na przednim siedzeniu bez pasow a z tylu lezala skrzynka piwa zapieta pasami i goscia lapneli hehe jak ty slyszalem to niezly ubaw ;d

Post Napisane: lut Śr 19, 2003 12:48 am  Tytuł:

Też widziałem ciekawy przypadek w Alei Stanów Zjednoczonych jakiś jemioł wiózł koparkę z podniesioną łychą do góry , zawadził łychą o kładkę dla przechodniów ,przesunął kładkę ,koparka się wypierniczyła na jezdni,olej z koparki rozlał sie po jezdni,słoneczko świeciło ludziom po oczach i biedaki wpadali w ten olej i walili w tą rozpierniczoną koparkę po jezdni niezła kaszanka z tego była (było to jakieś 2-3 lata temu.

Post Napisane: lut Śr 19, 2003 12:29 pm  Tytuł:

hehehe :D znam !!1 to tuz przed moja szkola!! kladka sie prawie rozwalila!! przez prawie 1 miesiac ja remontowali!! :o

Post Napisane: lut Cz 20, 2003 3:27 pm  Tytuł:

ojciec mojego przyjaciela wjechal w dolek w asfalcie taki niepozorny, tyle ze w dolku byla wystajaca dokladnie o "dolek" studzienka kanalizacyjna, obrypalo mu miske olejowa itd.....

staruszek sie zapienil i zlozyl pozew przeciwko ZDM proces trwal 6 lat

ZDM uniewinniono bo poszkodowany jechal z nadmierna predkoscia, staruszek jechal 40kmh wiec sie pyta sadu jaka wg niego powinna byc predkosc bezpieczna przy takim zaniedbaniu nawierchni drogi?

sedzia mu powiedzial z usmiechem na ustach "0"

-Megane Coupe Klub Polska- #040

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Strona główna forum » Fora przeniesione (archiwa) » Megane Coupe Klub Polska Strona 1 z 1
Wyświetl wątki nie starsze niż:  Sortuj wg