Tuningforum.pl tuning forum
Zaloguj się, aby sprawdzić PW.
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Strona główna forum » Fora przeniesione (archiwa) » Megane Coupe Klub Polska
Strona 1 z 1
Autor Wiadomość

Post Napisane: lis Pt 22, 2002 7:32 pm  Tytuł: KOLEJNY DZIAL NA STRONIE??

Jak zapewne sami zauwazyliscie w ostatnim czasie duzo sie dzieje z Waszymi QPAMI wiec moze bysmy (-cie) stworzyli stronke o slodkiej nazwie i wszystko mowiacej "DZWONY KLUBOWE" mozemy (-cie) tam zamieszczac zdjecia waszych qpet po przejsciach ........ moze ku przestrodze innych a moze poprostu zeby bylo na co popatrzec. :grin:
Moze rozwazycie to propozycje!?!? :D

Post Napisane: lis Pt 22, 2002 7:40 pm  Tytuł:

Mnie sie osobiście pomysł bardzo podoba - chociaż nikomu nie życze żeby miał tam zdjecia do wrzucenia... :D

Post Napisane: lis Pt 22, 2002 7:44 pm  Tytuł:

ja mam takie zdjecia u siebie i ...nienarzekam!! nawet z perspektywy czasu to jest fajna pamiatka!!

ale to od was zalezy 8)
Night Hunter --->>>

Post Napisane: lis So 23, 2002 12:03 am  Tytuł:

A mnie sie to niepodoba.

Wole patrzeć na ładne i piękne qpetki, niż na "płaczące" i obolałe.
Moja jest ciągle ładna, tylko troszke wygląda jaby na prdzie małe słoniątko usiadło :D

Jeśli chodzi natomiast o nowe działy, to niedługo pojawi się dział SPORT, przygotowany przez jednego z naszych niezarejstrowanych "przyjaciół".

Pojawią się miedzy innym qpetki w wersji MAXi.

http://www.meganecoupe.pl, http://www.richi.street.pl

Post Napisane: lis So 23, 2002 1:52 am  Tytuł:

Mi rowniez pomysl nie podoba sie za bardzo. Szkoda jest ogladac te pieknosci w rozsypce....
:cry:

Post Napisane: lis So 23, 2002 9:49 am  Tytuł:

to jest wasza wola!! ja tylko zarzucilem propozycje!!! nietrzeba tego odrazu robic!! ;)

Post Napisane: lis So 23, 2002 11:12 am  Tytuł:

Ja uważam że to było by nawet ciekawe – każdy by mniej więcej wiedział jak w coś przypie.... to jak będzie jego Megi wyglądała. Tylko nie wiem czy wszyscy po dzwonie myślą o robieniu zdjęć. A 2 sprawa to nas chyba trochę mało (znaczy osób które się udzielają) i szanse któregoś * z nas na dzwon są raczej marne (mam nadzieję)

* nie dotyczy Spidiego :cry:

Post Napisane: lis So 23, 2002 12:54 pm  Tytuł:

Kacior ma racje - jest nas mało jak na razie i szkoda by było oglądać samochód któregoś z nas w stanie wskazującym na przejście jakiejś kolizji.

Uważam , że pomysł jest dobry tylko na razie jest nas za mało i za mało było wypadków (na całe szczęście oczywiście, bo nikomu tego nie życze).
A chyba nie mamy zamiaru zrobic nowego działu na stronie w którym nie będzie żadnego zdjęcia. Po co man kolejna pusta strona z napisem "UNDER CONSTRUCTION" .

Pozdrawiam

Post Napisane: lis N 24, 2002 2:27 pm  Tytuł:

ee tam w trakcie realizacji odrazu!! 2 tygodnie temu w ciagu jednego dnia widzialem 2 qpy rozbite!! Jedna nawet tramwaj atakowala ( o bestja :D )

Tak z ciekawostek wczoraj przejrzalem dzial dzwonow u siebie i........az w niektorych momentach bylem w szoku ze Ci ludzie z tych samochodow powychodzili calo!!!!! :-o

Post Napisane: lis N 24, 2002 5:14 pm  Tytuł:

lysy(vw) napisał(a):
widzialem 2 qpy rozbite!!
:grin: :grin: a czuć było jakiś nie przyjemny odór. :grin: :grin:

Post Napisane: lis Pn 25, 2002 12:19 am  Tytuł:

no jedna nawet bardzo leciala!! :D ale druga naszczescie byla juz zaschnieta!! :grin:

Post Napisane: lis Pn 25, 2002 12:50 am  Tytuł:

no ta a najlepsze by bylo jak bys autko sprzedawal i jakis gostek ci powiedzial ze oglada regularnie ten dzial i widzial twoja qp na drzewie hahha :-D

Post Napisane: lis Pn 25, 2002 1:58 am  Tytuł:

hehehehehehe niezłe, ale wątpliwe zeby poznał.
:grin: :grin: :grin:
A ja i tak chcę taką stronkę (świąteczną, bo z dzwonkami - więc i na czasie) !! :D

Post Napisane: lis Pn 25, 2002 6:20 pm  Tytuł:

a wpisywac tam musisz koniecznie nr rejestracyjny!!?? :( NIE ;) tylko nick wystarczy!! :D

Post Napisane: lis Wt 26, 2002 12:55 am  Tytuł:

po nitce do klebka ;)
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Strona główna forum » Fora przeniesione (archiwa) » Megane Coupe Klub Polska Strona 1 z 1
Wyświetl wątki nie starsze niż:  Sortuj wg