Tuningforum.pl tuning forum
Zaloguj się, aby sprawdzić PW.
Strona 1 z 1
Autor Wiadomość

Post Napisane: lut Pn 16, 2004 1:46 pm  Tytuł: ZAMSZOWE WYKONCZENIE DESKI!!!!

:cool: POSZUKUJE INFORMACJI NA TEMT OKLEJANIA DESKI ROZDZIELCZEJ ZAMSZEM TAK JAK W AUTKACH RAJDOWYCH. MA KTOŚ MOŻE JAKIES LINKI DO STRON ITP. JAKICH KLEJOW SIE UZYWA GDZIE MOZNA KUPIC ZAMSZ ??

THX Z GORY !!!

REPSEKT

Post Napisane: lut Pn 16, 2004 2:27 pm  Tytuł:

Kolego nie uzywamy capsow, nie widze tez sensu uzywania pogrubionej czcionki :)
Chodzi ci o flokowanie? Jesli tak to sprawdz archiwum (opcja szukaj) - bylo juz o tym, ludzie podawali namiary it itd
Miedzy innymi tym sie zajmuje BMT Motorsport http://www.bmt-motorsport.pl/data/katal ... nie_01.htm

EDIT:
http://tuningforum.pl/viewtopic.php?t= ... flokowanie
http://tuningforum.pl/viewtopic.php?t= ... flokowanie

Post Napisane: lut Pn 16, 2004 2:36 pm  Tytuł:

boomer przepraszam bardzo zapomnailem juz to sie wiencej nie powtorzy.

pelen respekt :)

thx

Post Napisane: lut Pn 16, 2004 2:50 pm  Tytuł:

Nie musisz mnie przepraszac, ja sie nie gniewam :)
Poszukaj konkretnych ofert na google, i informacji na innych forach:
http://forum.tuning.info.pl
http://forum.streetracing.pl
Nie jestem pewny ale wydaje mi sie ze kiedys czytalem o tym na innych forach ale nie pamietam na ktorym konkretnie :)

Post Napisane: lut Pn 16, 2004 4:42 pm  Tytuł:

wiekszosc firm robiacych car audio moze ci pokryc flokiem deske.
Wieśniak i Ricuś, głupi i złosliwy debil

Posiadane auto: V8 1UZ-FE

Post Napisane: lut Pn 16, 2004 5:23 pm  Tytuł:

deski z zamszu, boczki z plastiku.
MaxVectra, te bezładne pytania w róznych wątkach mają jakiś konkretny cel czy też służą czemus, jakiejś sprawie ?? Zaczynam byc podejżliwy. Nie można być aż tak nierozganietym

Obrazek bzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzz

Post Napisane: lut Pn 16, 2004 5:42 pm  Tytuł:

Moze MaxVectra chce gruntownie przerobic swoj samochod...
Oby to nie byl star wars tuning czy cosik temu podobne :)
Coupe Lover

Posiadane auto: Honda Prelude 2.2 VTI-T, VW Passat B6 2.0 TDI-CR

Post Napisane: lut Pn 16, 2004 6:12 pm  Tytuł:

a moze chce sprowadzac te fury z kiera po prawej stronie i robic przekladki i by zaoszczedzic na kosztach konsoli chce zrobic na styl rajdowy ;)
MaxVectra a ty z Londynu piszesz czy tak se napisales bo tam napewno znajdziesz wiele firm i cos mi sie nie wydaje zebys jechal tutaj to robic. Badasz rynek czy jak?

Post Napisane: lut Pn 16, 2004 11:24 pm  Tytuł:

Hook napisał(a):
a moze chce sprowadzac te fury z kiera po prawej stronie i robic przekladki i by zaoszczedzic na kosztach konsoli chce zrobic na styl rajdowy ;)
MaxVectra a ty z Londynu piszesz czy tak se napisales bo tam napewno znajdziesz wiele firm i cos mi sie nie wydaje zebys jechal tutaj to robic. Badasz rynek czy jak?

Sluszne spojrzenie i trafne w 90% mam okazje zajac sie tuningiem zewnetrznym jak i wewnetrzym. Na wyspach jest to bardzo oplacalny interes ale bardzpo kosztowny bo np. zalozenie zderzakow + pomalowanie to koszt min. 1300f do nawet 6000.
Badanie rynku pomoze mi wylonic dobre firmy oferujace dobre uslugi i co za tym idzie atrakcyjne ceny. mieszkam w londynie do 1.5 roku aktualnie jestem w polsce bo mam coreczke ale wracam tam wienc!!!

pozdrowionka

Post Napisane: lut Śr 18, 2004 12:17 am  Tytuł:

MaxVectra napisał(a):
Hook napisał(a):

Sluszne spojrzenie i trafne w 90% mam okazje zajac sie tuningiem zewnetrznym jak i wewnetrzym. Na wyspach jest to bardzo oplacalny interes ale bardzpo kosztowny bo np. zalozenie zderzakow + pomalowanie to koszt min. 1300f do nawet 6000.
Badanie rynku pomoze mi wylonic dobre firmy oferujace dobre uslugi i co za tym idzie atrakcyjne ceny. mieszkam w londynie do 1.5 roku aktualnie jestem w polsce bo mam coreczke ale wracam tam wienc!!!

pozdrowionka
koniec tego tematu sorrkki jesli komus to przeszkadzalo . :-D

Post Napisane: lut Śr 18, 2004 12:18 am  Tytuł:

koniec tematu dzienki za wszytkie posty.

respekt :-D
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Strona główna forum » Fora główne » Główne Strona 1 z 1
Wyświetl wątki nie starsze niż:  Sortuj wg