Tuningforum.pl tuning forum
Zaloguj się, aby sprawdzić PW.
Strona 2 z 3 Poprzednia strona  1, 2, 3 Następna strona
Autor Wiadomość

Post Napisane: kwi Śr 09, 2003 9:47 am  Tytuł:

Kurzki Boy napisał(a):
Aha , co do handlu kolek , to nie wiem , PZU :-) sie wypowie.
Zeby bylo jeszcze smieszniej to samochod mialem nakredyt w banku , dopoki nie bedzie decyzji sadu to musze splacac raty.
Moim zdaniem powinni mu zabrac prawko na kilka lat , za glupote ( policji powiedzial , ze myslal ze zdarzy ) oraz bank powinien zarzadac reszty rat za samochod od niego a nie ode mnie, czy to moja wina ze jakis frajer skasowal mi furke.

Chyba za duzo wymagasz od prawa...
Zastanow sie co piszesz najpierw...
Nawet jak to jego wina to dlaczego ma splacic za Ciebie raty?
Prawka tak samo mu nie zabiora, chyba ze ma juz jakies punkty, dowala mu troche i akurat bedzie na zabranie prawka...
A z bankiem mozna sie dogadac, zeby zawieslil splate rat na jakis czas lub cos podobnego. Wszystko zalezy jak masz umowe sformulowana!

Post Napisane: kwi Śr 09, 2003 1:21 pm  Tytuł:

Tak jak juz ktos pisal, najwazniejsze, ze nic Ci sie nie stalo - a samochod to tylko
samochod, chocby nie wiem jak fajny...

Co do kolesia, to niestety, jak bedzie wyjatkowym chamem, to moze sprawe
przeciagac dosc dlugo - rozumiem, ze chce udowodnic Twoja wspolwine mimo
opinii policji, ze to tylko on jest winny - mozesz postraszyc go dodatkowym procesem
z powodztwa cywilnego o straty, jakie ponosisz z powodu przeciagania przez niego
sprawy - w identycznym przypadku mojego kumpla to poskutkowalo, facio sie
przestraszyl i w koncu sie przyznal...
Forum Master
Forum Master

Post Napisane: kwi Śr 09, 2003 9:59 pm  Tytuł:

Cytuj:
Chyba za duzo wymagasz od prawa...
Zastanow sie co piszesz najpierw...
Nawet jak to jego wina to dlaczego ma splacic za Ciebie raty?

Moze u was w Wawie jest inna mentalnosc , albo ja to zbyt emocjonalnie odbieram ;)
Ale ciekawe jak bys sie poczul w sytuacji kiedy gosciu kasuje Ci auto , bank zabiera ci odszkodowanie z pzu i jeszcze sie okazuje , ze jest to za malo i trzeba doplacic bankowi , jestes tak stratny , ze to sie nie miesci w glowie.
To nie ja skasowalem samochod tylko on, ja chcialem ten samochod i chcialem splacac raty to koles odebral mi ta mozliwosc.
Ja sie zastanowilem , ale ty chyba nie , albo nie miales takiej sytuacji w zyciu.
Dlaczego ta ja mam splacac samochod , ktory on mi zniszczyl , TO TY SIE ZASTANOW CO MOWISZ , bi chyba kazdym mi przyzna racje , ktory postawi sie w mojej sytuacji.
Owszem duzo wymagam od prawa , bo po to jest aby sluzyc ludziom w potrzebie, a poniewaz moim zdaniem sa ograomne luki prawne , no to fakt duzo od niego wymagam i duzo bym w nim zmienil.
Co do prawka to punkty jedna sprawa , a druga to fakt, iz narazi zycie swojej pasazerki , ktora ucierpiala i moze ponoscic konsekwencje do konca swojego zycia, chcialbys byc jego pasazerem.
Ciekawe co bys wtedy pisal siedzac na przyklad na wozku inwalidzkim , albo na lozku podlaczony do respiratora walczacy o zycie.

PowerBass PB-CK5v.2 Chrome
PowerBass PBC-B10 BassBox
Kondensator Dietz 1F
Kable All Dietz

Forum Master
Forum Master

Post Napisane: kwi Śr 09, 2003 10:09 pm  Tytuł:

Mi sie wydaje , ze chce poniewaz jesli sie przyzna to bedzie prawnie ponosil konsekwencje za swoja pasazerke.
Nie wiem jak to bedzie ale jesli sprawa trafi do sady to chyba , jednak wytocze mu proces tak jak mowi PANFIL.
Moze to pomoze.
Najgorsze jest to , ze wszystko przeciaga sie wczasie i nie wiadomo kiedy sie skonczy i jakim nakladem kosztow.
Znajac zycie , to jezeli sie skonczy wczesniej czy pozniej to i tak bede do tylu finansowo , a zanim zrobie nowa furke aby byla tak zaawansowana jak twingo to minie szmat czasu , oczywiscie zanim uzbieram forse na woz i modyfikacje.

Ale powiem wam skecz , pewien Pan , nie powiem kto , ale chyba wiadomo kto , stwierdzil , iz to dobrze ze mialem sportowe zawieszenie , obnizone i takie pacie z alusami . Stwierdzil , iz autko lepiej zachowuje sie na drodze i przy wypadkach.
Sila uderzenia byla tak duza , ze w momencie zderzenia moj woz sie zatrzymal w miejscy lekko sie obrocil , natomiast jego z mojego pasa przelecial nad swoim i wyladowal na chodniku , odbil sie jak pileczka.

Kondensator Dietz 1F
Kable All Dietz

Tuningforum master
Tuningforum master

Post Napisane: kwi Śr 09, 2003 10:09 pm  Tytuł:

WSPOLCZUCIA, autko naprawde bylo fajne, duze :cool: za wlozony wysilek.

co do splacania to jest tak: kupujesz furke, bank wplaca cala jego wartosc dealerowi i chce to odzyskac ja to rozumiem. Dziwi mnie tylko, ze nie sciagnal z PZU tyle ile potrzebowal.. moze autko bylo mniej ubezpieczone :(

Za to zgadzam sie, ze koles powinien na tym tracic, a nie Ty! nie daj sie.
Masz juz jakies plany na nastepny wehikul?

edit: To paranoja, zebys nie mial teraz ani auta, ani pieniedzy. Tutaj rzeczywiscie jest cos nie tak :mad:
Forum Master
Forum Master

Post Napisane: kwi Śr 09, 2003 10:18 pm  Tytuł:

Cytuj:
co do splacania to jest tak: kupujesz furke, bank wplaca cala jego wartosc dealerowi i chce to odzyskac ja to rozumiem. Dziwi mnie tylko, ze nie sciagnal z PZU tyle ile potrzebowal.. moze autko bylo mniej ubezpieczone

Dam ci przyklad masz jakis samochod ktory kosztuje cie 20.000
Pzu daje ci Oc i Ac na plus minus 15.000 , w momencie kasacji pzu wyplaca ci te 15 kawalkow , a banku splaciles powiedzym 2.000 , czyli po policzeniu jestes do tylu , musisz splaci 3.000
To jest przykladowa sytuacjia , u mnie to jeszcze inaczej wyglada , ale jest podobnie.
Cytuj:
Masz juz jakies plany na nastepny wehikul?

co do konkretnego modelu to nie , mam jakies pewne wymogi ale na razie nie zawracam sobie tym glowy po szkoda czasu , nie wiadomo kiedy to sie wogule skonczy.
Na peno musi miec dwie poduchy i piroteczniczne napinacze pasow , 1996 lub mlodszy , 3 drzwiowy, a co dalej to czas pokaze

Kondensator Dietz 1F
Kable All Dietz

Tuningforum master
Tuningforum master

Post Napisane: kwi Śr 09, 2003 10:36 pm  Tytuł:

czyli z bankiem tak jak myslalem. Obawiam sie, ze to nie do odzyskania, chyba za PZU cos jeszcze wyplaci (mocno watpie) :cry: Sadzenie sie z typem raczej bez sensu, z tego co piszesz to jakis szczeniak i cwaniak, wiec nawet po wygranym procesie mozesz sobie powiesic kartke nad lozkiem ze wygrales, ale grosze nie dostaniesz :cry: To jest straszne, przez czyjas glupote stracic marzenia/czas/pieniadze/zdrowie.. :(

3maj sie!

Post Napisane: kwi Śr 09, 2003 10:45 pm  Tytuł:

Wyrazy wspólczucia, wiem co to znaczy. W zeszłym roku( ale akurat przez swoją głupotę) skasowałem mojego golfika, którego "dopieszczałem" przez 2,5 roku i bardzo ciężko było mi się z tym pogodzić. A co do firm ubezpieczeniowych - mimo że doubezpieczałem auto ze względu na to co w niego włożyłem to i tak znaleźli sposób na to żeby mnie wysterować na pare tysięcy...taka firma na A

Post Napisane: kwi Cz 10, 2003 4:54 pm  Tytuł:

A miało być tak pięknie :cry: :cry:
Szczerze współczuję,bo zmiany zapowiadały świętny efekt ostateczny :(

Post Napisane: kwi Cz 10, 2003 10:10 pm  Tytuł:

tyle pracy psu w d.... wez go zlap i nawpi.... to moze mu sie odechce jazdu najakics czasi i przemysli 3 razy zanim cos zrobi

Post Napisane: kwi Cz 10, 2003 10:24 pm  Tytuł:

Az zal patrzec.... Zgadzam sie ze to wszystko powinno inaczej wygladac (kwestie prawne). Bo tu nie ma Twojej winy tylko jakiegos barana ktory przez swoja glupote narazil zycie 4 osob. Szczescie ze Wy cali jestescie. Glowa do gory!

Post Napisane: kwi Cz 10, 2003 11:03 pm  Tytuł:

no nie jest to przyjemna sytuacja. Wspolczucia. Ja teraz tez mam pognieciony samochod ale jakos jezdzi, bo nie jest az tak zle jak z twoim, ale zawsze jakies koszty :(

Zdrowko

ps do autka: szybkiego powrotu do zdrowia
Forum Master
Forum Master

Post Napisane: kwi Cz 10, 2003 11:46 pm  Tytuł:

Dzieki wam waszystkim za cieple slowa otuchy :cool: :cool:

Kondensator Dietz 1F
Kable All Dietz

Forum Master
Forum Master

Post Napisane: kwi Pt 11, 2003 12:02 am  Tytuł:

No niestety takie zycie jest
A mielismy takie wielkie i ciekawe plany z AGMA na modyfikacje i przerobki,
Praktycznie mielismy juz cala wizje nowego wygladu furki, nie mowiac juz o przerobkach w srodku i pod macha.
No coz , mam nadzieje, ze ta chora sytuacja skonczy sie jak najszybciej,
a mi uda sie cos innego kupic i zaczac zabawe od nowa.

Kondensator Dietz 1F
Kable All Dietz

Post Napisane: kwi Pt 11, 2003 2:59 pm  Tytuł:

jak dla mnie to autko jest do zrobienia..... jak sie nie złamał w dachu to wymieniasz mu lewą gire i jest git.. i o ile nie poszła skrzynia i inne duperele to bierz kaskę z pzu.... na tym da się zarobić o ile to młody rocznik zapodasz kubły , pasy schrota , kiere z nabą i srać na te poduchy..
Ultimate Tuningforum Master
Ultimate Tuningforum Master

Post Napisane: kwi Pt 11, 2003 3:07 pm  Tytuł:

[i] za żebkę :(

Jedno F-body w domu to za mało!
Obrazek

Post Napisane: kwi Pt 11, 2003 3:31 pm  Tytuł:

Wspolczuje... ja ciagle czekam na wogle jakis poczatek rozprawy (mam to nieszczescie ze sie z zkmem spotkalem - on na czerwonym wjechal we mnie, policja mowi ze jego wina itp a oczywiscie sie nie przyznal. chcial miec 3 dni wolnego (slyszalem ze tak maja po zderzeniach) bo byl 25 grudnia...) do teraz mam za soba przesluchanie i to tyle :( codziennie dzwonie na policje zeby cos sie dowiedziec to ciagle cisza...

prosilbym korzystajac z tematu co najlepiej robic w takich sytuacjach ?(oprocz nabicia gosciowi "guza)

autobus ubezpieczony w hesti, znajomy jest kierownikiem mowi ze jak sie uda w sadzie to mam 4tys w kiedzeni (nie narzekam)... tylko wlasnie jak przyspieszyc termin rozprawy?

Post Napisane: kwi Pt 11, 2003 8:42 pm  Tytuł:

:cry: :cry: :cry: A tak spox wygladał :cry: :cry: :cry:
No ale co zrobić :evil: Trzeba było goscia przed przyjazdem policji :mad:
Moje kondolencej !!! Bedzie lepiej no i moze jakieś lepsze autko "dorwiesz" ??? :lol:
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Strona główna forum » Fora główne » Główne Strona 2 z 3 Poprzednia strona  1, 2, 3 Następna strona
Wyświetl wątki nie starsze niż:  Sortuj wg