Tuningforum.pl tuning forum
Zaloguj się, aby sprawdzić PW.
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Strona główna forum » Fora przeniesione (archiwa) » Terytorium Fiatów - Klasyka Polskiej Motoryzacji
Strona 1 z 1
Autor Wiadomość

Post Napisane: cze Śr 19, 2002 9:23 am  Tytuł: Podłączenie włącznika awaryjny...

Mam pytanko dla posiadaczy 125p.
Otóż muszę podłaczyć 8 kabelków do włącznika świateł awaryjnych i nie wiem który kabelek do którego styku. Dajcie znać bo nie działają mi kierunkowskazy.

Post Napisane: cze Śr 19, 2002 10:45 am  Tytuł:

posiadacze cudownych książek o kantach sprawdzić i podać koledze :D , a jak nie to wieczorkiem sprawdzę na aucie ;)

Post Napisane: cze Śr 19, 2002 9:15 pm  Tytuł:

Sprawdze jutro rano w aucie i Ci podam.

Post Napisane: cze Cz 20, 2002 8:11 pm  Tytuł:

sorki za opóźnienie ale miałem troszku na głowie , tu mam na rysunku schemat podłączenia tak jak jest u mnie , pokazane są styki z oznaczeniami (takie są na wszystkuich włącznikach oprócz styku nr 8 , który tak nazwałem ale on nie ma oznaczenia) a jeszcze jedno , do styków U, V podłączone są dwa kable tego samego koloru , mogłem oznaczyć troszkę źle kolory bo miałem troszkę ciemno przy sprawdzaniu , ale chyba jest dobrze

Post Napisane: cze So 22, 2002 4:31 pm  Tytuł:

BARDZO DZIĘKUJĘ! :D
Chcę odpalić 125 ale nie chodza te kierunki i pala sie bezpieczniki.
Jeszcze raz DZIĘKI! :cool:
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów. Strona główna forum » Fora przeniesione (archiwa) » Terytorium Fiatów - Klasyka Polskiej Motoryzacji Strona 1 z 1
Wyświetl wątki nie starsze niż:  Sortuj wg