Forum - Fora główne - Główne - Wideorejestrator

Świeżak
paweł89
Czytelnik
paweł89 dodano: 18.04.2017, 18:01 #1
Czy Waszym zdaniem Warto inwestować kasę w zakup kamerki do samochodu??
Znajomy sobie sprawił naviigps z xblitza i jest zadowolony. Osobiście nie testowałem to nie mogę potwierdzić jego opinii.
Nowicjusz
Bogini89
Czytelnik
Bogini89 dodano: 21.04.2017 08:42 #2
No jak na moje takie coś to bardzo przydatny sprzęt, bo teraz jest masa wariatów na drogach.
Administrator
Majek
Administrator
Majek dodano: 24.04.2017 20:54 #3
Zależy jaki masz budżet, ale jeśli niewielki to ja bym szukał używanych GoPro. Nie zaszkodzi mieć ze sobą, w razie wypadku łatwiej załatwić wszystko w ubezpieczalni.
Świeżak
paweł89
Czytelnik
paweł89 dodano: 13.05.2017 12:32 #4
no właśnie coraz więcej kierowców na drogach to o wypadek nie trudno. Chyba sobie sprawię tego Xblitza naviigps co ma znajomy. Jak to mówią przezorny ubezpieczony. Dzięki za odpowiedzi.
Nowicjusz
Vicki210
Czytelnik
Vicki210 dodano: 25.11.2017 19:09 #5
Moim zdaniem Mio robi najlepsze rejestratory. Testowałem wiele firm ale tu te parametry są prawdziwe. Mi zakup rejestratora zwrócił się jak panowie kosili trawe i wybili mi szybę, wszystko się nagrało dzięki temu odzyskałem kasę
Świeżak
paweł89
Czytelnik
paweł89 dodano: 13.03.2018 23:33 #6

Vicki210 napisał:

Moim zdaniem Mio robi najlepsze rejestratory. Testowałem wiele firm ale tu te parametry są prawdziwe. Mi zakup rejestratora zwrócił się jak panowie kosili trawe i wybili mi szybę, wszystko się nagrało dzięki temu odzyskałem kasę

Testowałeś wiele a testowałeś może urządzenia Mikavi PQ3?? Szef zastanawia się właśnie nad zakupem takiej kamerki bo gdzieś o niej czytał pozytywne opinie.
Nowicjusz
seventyfour
Czytelnik
seventyfour dodano: 24.04.2019 11:44 #7
Dzisiejsze rozwiązania to nie tylko nadajnik gps. Odpowiednie systemy pozwalają śledzić niemal każdy ruch kierownicą. Rozwiązania telematyczne badają m.in. prędkość, sposób hamowania, liczbę gwałtownych przyspieszeń, średnią prędkość na poszczególnych odcinkach trasy. Nowoczesna firma transportowa, spedycyjna czy zatrudniająca przedstawicieli handlowych nie może pozwolić sobie na brak takiego systemu. O korzyściach z tego typu rozwiązań można poczytać na https://teagl(...)trzebna/. Nie są to tylko oszczędności na paliwie, chociaż wiadomo, że są najlepszą miarą skuteczności działania.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.