Forum - Po godzinach - Towarzyskie - Pożyczka w chwilówkach

Świeżak
paweł89
Czytelnik
paweł89 dodano: 12.08.2016, 12:38 #1
Zastanawiam się jak to wygląda z kosztami pożyczek w tzw. Chwilówkach takich jak np Wonga.
Korzystał ktoś z Was?
Nowicjusz
oewonga
Czytelnik
oewonga dodano: 29.08.2016 21:29 #2
Witam! Paweł89, jako przedstawiciel wonga.com pragnę zachęcić Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Pożyczając w wonga.com zyskuje się pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.com. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=tuningforum.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Świeżak
karii
Czytelnik
karii dodano: 05.09.2016 12:45 #3
szczerze ? nie korzystaj, to tylko wygląda pięknie. spróbuj się troszkę spóźnić z zapłatą a nie dadzą ci żyć.
Świeżak
paweł89
Czytelnik
paweł89 dodano: 15.09.2016 15:01 #4
Dzięki za informacje. Wynika że koszty nie są duże.
Karii miałeś styczność że odradzasz??
Nowicjusz
barbnowa
Czytelnik
barbnowa dodano: 23.09.2016 14:31 #5
Nie wiem, nie brałam w Wondze, ale na pewno trzeba pilnować terminów. To najważniejsze.
Twoja pożyczka na dowód. Wybierz najlepszą.
Świeżak
paweł89
Czytelnik
paweł89 dodano: 25.10.2016 19:57 #6
wszystko przed podpisaniem należy dokładnie przeczytać. Ale ile osób tak robi to już inna sprawa. A później pretensje do całego świata. Jak będę miał nagłą potrzebę to na pewno przyjrzę się ofercie Wonga.
Nowicjusz
obityno
Czytelnik
obityno dodano: 10.11.2016 12:44 #7
Według mnie chwilówka to ostatnie zło!
Nowicjusz
oewonga
Czytelnik
oewonga dodano: 11.11.2016 17:17 #8
Witam ponownie! Paweł89, masz rację. Zawsze przed podpisaniem umowy o kredyt należy wcześniej dokładnie zapoznać się z przedstawianą ofertą. W wonga.com proponujemy naszym Klientom przejrzyste warunki już od samego początku i dlatego tak wiele osób decyduje się pożyczyć w naszej firmie. Nasza oferta to pożyczka do 1500 zł, którą możesz spłacać nawet do 60 dni a jej koszt to zaledwie 10 zł. Jeśli zaś potrzebujesz więcej gotówki, możesz wnioskować również o pożyczkę ratalną, którą spłacać możesz w dogodnych 12 ratach. Jej koszt poznasz wchodząc na nasza stronę internetową wonga.com.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=tuningforum.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.