Forum - Fora główne - Nasze projekty - amatorzy - ['01 Opel Speedster] na dojazdy do pracy

1 2 3 4   ...   7
Nowicjusz
piwo
Czytelnik
piwo dodano: 15.06.2011 19:33 #16
galeria zdjec
http://www.motor(...)ndex.php ... owiak.html
wyjazd na tor

na torze

przegralem

wyniki:
http://www.rally(...).pl/doku ... 062011.xls
Nowicjusz
szalik2004
Czytelnik
szalik2004 dodano: 15.06.2011 19:42 #17
gratulacje. kurde w tym aucie praktycznie nie ma miejsca nad glowa
Nowicjusz
Praetorian
Czytelnik
Praetorian dodano: 16.06.2011 20:39 #18
Jeździ bez dachu, bo jak założy, to głowa z hełmofonem się nie mieści
Pszczunto.
Nowicjusz
piwo
Czytelnik
piwo dodano: 17.06.2011 23:02 #19
ma ktos jakies wrazenia z uzywania tych opon
http://moto.(...)ik-profi ... 85712.html
dobre sa?
Nowicjusz
szalik2004
Czytelnik
szalik2004 dodano: 18.06.2011 11:28 #20
nalewajka. jezdzilem na nalewajkach zimowych i nie bylo jakichs problemow. ale do wiekszych predkosci pewnie bym nalewajkow nie zalozyl
Nowicjusz
piwo
Czytelnik
piwo dodano: 23.06.2011 09:20 #21
nadszedl czas by kupic opony. 225x45x17 na tyl oraz 205x50x16 na przod.na tyl chyba jestem zdecydowany wlozyc continentale sport contact 5.co do przodu mam wiele watpliwosci.dodam ze przod autka wazy tylko 350kg w porownaniu do tylu 500kg.wiec raczej wchodza w gre tylko super miekkie mieszanki.myslalem nad kilkoma opcjami:
-toyo r1r
-continenetal premium contact 2(taki lajcik dosc miekki)
-federal 595 rs-r
- SLIK PROFIL XR01 mieszanka miekka
-brigstone potenza re50a
-inne
Ogolnie nie moglem znalesc dobrej opony w tym rozmiarze wiec moze ktos sie wypowie co mozna dostac dobrze klejacego na suchy i mokry asfalt w tym rozmiarze.
Nowicjusz
piwo
Czytelnik
piwo dodano: 02.07.2011 12:50 #22
wymiana szpery w toku.

Nowicjusz
StyleR
Czytelnik
StyleR dodano: 02.07.2011 13:12 #23
Szpery? Wygląda jak rekonstrukcja całego tyłu
Lewy pas to nie kółko różańcowe!
Nowicjusz
piwo
Czytelnik
piwo dodano: 02.07.2011 14:02 #24
zdjeta tylko pokrywa silnika, potem wyjety silniczek ze skrzynia biegow
Nowicjusz
piwo
Czytelnik
piwo dodano: 04.07.2011 17:28 #25
Nowicjusz
neon_rulezzz
Czytelnik
neon_rulezzz dodano: 06.07.2011 18:26 #26
ale rozpi....łeś go, ale będzie zamiatał teraz bokami, 23 będziesz? czy nie bardzo
Nowicjusz
piwo
Czytelnik
piwo dodano: 07.07.2011 21:38 #27
jestem po pierwszej rpzejazdzce po wymianie szpery.wrazenia:
jest po prostu mega
zupelnie inneauto
i robiac poslizgi przy 160 czulem ze panuje nad autem
auto zaciesnia zakret

zupelnie inne predkosci wejscia w zakret

jak wczesniej w luki przy 120 bylo auto calkowicie pdosterowne i nudne tak teraz lekko tyl ucieka
po prostu czysta frajda
jest mega dobrze
przy ciasnych lukach szybciej zarzuca ale daje pol godziny na rekacje
mozna sie bawic w poslizgu
i nic sie nie dzieje
pelen spokoj i relaks
jest bosko
Jest to najlepsza inwestycja jaka dokonal;em w autko.polecam.niekoniecznie chinskie szpery ale cokolwiek.
ja bede obserwowal jak sie ta chinska zachowuje i ile wytrzyma.

poza tym wymienilem dolot na kawalek kibel rury zakonczonej stozkiem itg.
zrobilo sie mega glosno.nie sadzilem ze dolot moze byc taki glosny.normalnie jakbym wszystkie tlumiki wyjal.czuc zasysanie poweitrza, swist i o dziwo odcinka sie przesunela.jest to mozliwe?wczesniej obroty wchodzily tak do 6100.teraz dochodza do 6500.dziwne to moze ja mam zeza albo co.nie wiem o co chodzi.w weekend jade do wyrazowa na tor.podejrzewam ze mimo keipskich opon (to jzu dzis nie ma znaczenia) autko ebdzie sie emga dobrze zachowywac.
szpere polecam wszystkim.autko daje duzo wiecej czasu na rekacje a poza tym na luku podczas dodawania gazu juz nie wyjezdza przez przod.zaciesnia luk!!!!
co do dolotu nie polecam pozbywania sie puszki jesli ktos ceni cisze.dla fanow mocy fajne rozwiazanie chodzby ze wzgeldu na zmiane odcinki (jesli mi sie cos we lbie nie pomieszlao z wrazen).

co jest 23?
Nowicjusz
neon_rulezzz
Czytelnik
neon_rulezzz dodano: 08.07.2011 14:32 #28
słobódka 3 ur. Jf szkoda, że nie na zielnej, tylko placyk i mini os
Nowicjusz
piwo
Czytelnik
piwo dodano: 11.07.2011 15:46 #29
film ze zlotu na torze w wyrazowie

troche sie nagral kiczowato.jakis przyspeisozny ten film.jak w starcyh filmach z posciugami.ale co tam.przynajmniej cos sie dzieje
Nowicjusz
piwo
Czytelnik
piwo dodano: 28.08.2011 15:53 #30
no i jestem po pierwszych wraznieach po wymianie z tylu na opony 225x45x17 goodyear asymmetric 2.pierwsze wrazenia po przyjsciu opon to takie, ze opona jest lekka i bardzo miekka.scianki boczne sa jak z papieru i daleko im sztywnoscia do r888. poza tym maja dziwna rzecz w biezniku. a ta dziwna rzecz to beiznik na styku boku opony z czescia przylegajaca. a wiec producent przewidzial ze opona ma sie klasc na zakrecie i dlatego na czesci bocznej tez sa podciecia do odprowadzania wody.
wrazenia z jazd sa mieszane. auto duzo gwaltwoneij skreca.predkosci na luakch duzo wyzsze.ale opona wydaje sie mniej stabilna.tak jakby autko jechalo w lekkim poslizgu i daje mniej wyczucia.np gwaltowny skret lewo prawo mysle ze moze zakonczyc sie obroceniem autka.jeszcze nie probowalem.moze sie myle ale takie odczucie pozostaje.ogolnie jest duzo szybciej na dlugich lukach i przeciazenia na zakretach sie zwiekszyly, natomiast stabilnosc wejscia i wyjscia z zakretu pozostawia niedosyt.zobaczymy na torze i w mokre dni.
1 2 3 4   ...   7

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.