Forum - Techniczne - Polerowanie lamp

darek446 Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 17.06.2009, 21:21 #1 + 0 -
Witam chciałbym zrobić polerkę moim lampą i mam pytanie jakiej pasty lub czegoś innego użyć,dodam że lampy są ze szkła
do góry
Rpetryko Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 17.06.2009 22:02 #2 + 0 -
Pasta G10
do góry
Veber Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 17.06.2009 23:44 #3 + 0 -
Czy wypolerować pod soczewkę?
do góry
Wombat Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 18.06.2009 00:06 #4 + 0 -

Cytat:

moim lampą

lamPOM. tym lampom.
Wombat

www.wombat.prv.pl
do góry
kvolboz Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 20.06.2009 10:59 #5 + 0 -
No właśnie... czy z zwykłą lampę ( szklany klosz ) da się wypolerować tak żeby można było zapakować soczewkę??
Czy lepiej dobrej jakości przeźroczyste pleksi... Pytam, bo mignęła mi myśl żeby zrobić sobie w miarę mało tandetnie wyglądające angel eyesy na początek powiedzmy że w VW jetta II z prostokątnym reflektorem. Od czego zaadaptować soczewkę?? Jakie są szanse powodzenia operacji??
Na co zwrócić uwagę przy przeglądzie?? powiedzmy że jeżdżę tam gdzie na lampy przymkną oko...
IT'S MORE THAN JUST AN OLD CAR. IT'S AN OLD FRIEND.

do góry
HAWAJ Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 20.06.2009 14:15 #6 + 0 -
wypolerujesz szklo,ale u specjalistow,niepolecam robic tego samemu,co do soczewki musisz rozkręcić lampę i pomierzyć pod soczewke,na allegro jest ich sporo do wyboru,co do angel eysow odradzam pomysl,sama soczewka i drogowe zrobia robote,choc wogole nierobil bym czegos takiego bieddnej cultowej jettcie :/
Nie mam już tego konta bo byłem jajkiem mądrzejszym od kury.
do góry
Wombat Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 20.06.2009 15:22 #7 + 0 -
tak, wypolerujesz szkło i w zasadzie bedzie to dobrze dawać rade do chwili kiedy nie wsadzisz tam xenonów.
Co do wymiany samej szybki przed reflektorem na "plexi" to taki sobie pomysł.
Szyby reflektorów przyjmują DUŻO na siebie - kamienie, pył woda, lód, i wszystkie kombinacje powyższych do czego dochodzą skoki temperatury - włączasz lampy klosz sie grzeje mocno bo lampa sie grzeje i nagle kolo obok ładuje ci kałuże na te lampy. Potem mikroryski, mikropęknięcia, większe rozproszenie na tych ryskach. Normlanie (oprócz chińskich "angel eyes" jest to bardzo twardy poliwęglan.

Same soczewki to chyba najlepiej jakieś od audi.
Wombat

www.wombat.prv.pl
do góry
Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

Ostatnie komentarze

Najczęściej komentowane

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.