Forum - Techniczne - Problem Clio 2 1.5 dci Delphi 82km Małe ciśnienie na pompie.

Sikorek Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 13.04.2009, 23:10 #1 + 0 -
Mam problem z pompą wtryskową w tym autku.

Historia tego autka wygląda następująco, był diagnozowany przez kilku speców (ponieważ posiadam malutki warsztacik), wszyscy jednogłośnie stwierdzili pompa wtryskowa wtryskowa jest uszkodzona, bo na powrocie pojawiły się opiłki prawdopodobnie dlatego że ktoś tą pompę kręcił na sucho, do tego prawdopodobnie szlag trafił wtryski.

No i fajnie, więc kupiłem drugą taką samą, tylko że od scenica.
Co się tu okazuje, pompa podaje za małe ciśnienie, nie wiadomo skąd ale w dojściu z baku do pompy pojawiają się pęcherzyki powietrza, samochód znowu nie chce odpalic,
regulator wysokiego ciśnienia był wymieniany, filtry w PW też były czyszczone, filtr paliwa wymieniony, układ paliwowy był czyszczony, podgrzewacz też był wymieniany, listwę cr też, no i gościu który ją sprzedawał zarzeka się ze u niego chodziła w samochodzie, w każdym razie mówił to bardzo wiarygodnie (i następnym co mnie przekonuje to że kupiłem ją na allegro od gościa który ma 200 pozytywów i żadnego negatywa, i co teraz (cały czas wychodzi na kompie że jest błąd na listwie cr).
A pompa ma takie ciśnienie jakby ktoś popuszczał w gacie).

ps.dodam że diagnozowałem ją cdif/2, więc w jego przypadku "błąd na listwie CR" może się wszystkiego tyczyc.
do góry
Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

Ostatnie komentarze

Najczęściej komentowane

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.