Nowicjusz
AgentCzor
Czytelnik
AgentCzor dodano: 10.05.2007, 12:32 #1
Jest forum KRC - club renault clio ale bardzo mało tam info o tuningu tych aut... Fajnie byłoby stworzyć takie forum... Napisałbym do każdego na prv ale nie sposób wyświetlićużytkownków forum z takim autem Może temat kogoś zwabi...
Gość
arus24 dodano: 17.05.2007 07:57 #2
a może poddaj ten temat właśnie na forum KRC i jeśli będą chętni to może właśnie tam powstanie nowy dział. Zresztą właściwie już taki jest i czy on będzie nazywał się "Przeróbki stylistyczne & VT" czy "tuning clio" to chyba wszystko jedno. Poza tym wiele pomocnych opisów jest jeszcze w "Poradach", a że niewiele to myślę że dlatego bo wielu ludzi po prostu nie stać na profesjonalny tuning. Ale działaj, działaj. Stronek o naszych Renatkach nigdy nie za wiele i każda następna będzie mile widziana.
Nowicjusz
AgentCzor
Czytelnik
AgentCzor dodano: 18.05.2007 15:35 #3
No ale widzisz tam w przeróbkach mało kto pisze a fajnie byłoby zebrać właścicieli grzebiących przy tych autach
Nowicjusz
zicoKRC
Czytelnik
zicoKRC dodano: 27.05.2007 17:02 #4
No nie wiem czy tak malo, mialem clio i troche siedzialem na KRC. Poszukaj zapodaj temat i czekaj. Po za tym pogadaj z Maxim on ma clio po dobrych przerobkach
Nowicjusz
Asik
Czytelnik
Asik dodano: 03.11.2007 15:41 #5
ja mam clio.Jeszcze bez przeróbek, ale chetnie poczytam
[color=#FFBF00] I would be nicer If you gave me a chocolate [/color]
Nowicjusz
Tomcio78
Czytelnik
Tomcio78 dodano: 08.11.2007 21:29 #6
Dobry pomysł . Napisz konkretniej jak to widzisz.
Nowicjusz
AgentCzor
Czytelnik
AgentCzor dodano: 04.12.2007 10:30 #7
No dużo jest cliówek po tuningu ale na krc za wielu nie ma
Nowicjusz
Tomcio78
Czytelnik
Tomcio78 dodano: 04.12.2007 15:56 #8

Cytat:

No dużo jest cliówek po tuningu ale na krc za wielu nie ma

KRC stawia w większości na bardzo zadbaną serię

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.