Forum - Kluby - Forum tworzących się klubów - klub TVR w Polsce

Nowicjusz
Chimaera
Czytelnik
Chimaera dodano: 12.01.2007, 19:12 #1
Witam wszystkich , szukam osób w tym pięknym kraju , które są szczęśliwymi posiadaczami samochodu marki TVR .
Nowicjusz
Marttin
Czytelnik
Marttin dodano: 13.01.2007 20:25 #2
I kolejny twój temat założony 3 razy
Nowicjusz
matadorRS
Czytelnik
matadorRS dodano: 14.01.2007 21:41 #3
Masz takie szanse na taki klub jak na to ze Holowczyc wygra Dakar
Tzn mozesz go zalozyc i to chyba bedzie najlepszym rozwiazaniem. Chetni w koncu jacys sie znajda. tylko raczej ten drugu pomysl na klub nietypowych aut byl by lepszy
>>> TRS RALLY TEAM
Nowicjusz
Chimaera
Czytelnik
Chimaera dodano: 14.01.2007 22:18 #4
jestem tu po raz pierwszy , i dlaczego wyszło 3 razy ? nie mam zielonego pojecia , oczywiscie jest to powód żeby coś napisać . Ale 3 razy czytać tego samego nie musisz , no chyba , Ze pociadasz TVR ,
pozdrawiam
Nowicjusz
Chimaera
Czytelnik
Chimaera dodano: 14.01.2007 22:23 #5
Może się znajdą , ciekawych samochodów u nas jest sporo , tylko nie każdy ma czas i ochotę na kluby czy tam jakieś zloty , ale jestem dobrej myśli
Nowicjusz
matadorRS
Czytelnik
matadorRS dodano: 18.01.2007 15:17 #6

Chimaera napisał:

jestem tu po raz pierwszy , i dlaczego wyszło 3 razy ? nie mam zielonego pojecia , oczywiscie jest to powód żeby coś napisać . Ale 3 razy czytać tego samego nie musisz , no chyba , Ze pociadasz TVR ,
pozdrawiam

Pierw poczytaj regulamim Forum. Jak byus przeczytal to bys wiedzial ze pisanie kilku tematow takich samych (nawet jesli niewiesz czemu, chodz Ja wiem czemu) robi syf na forum. I po drugie nie pisz posta pod postem , od tego jest funkcja EDYTUJ.
>>> TRS RALLY TEAM

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.