Forum - Styling - oklejał ktos pulpit w samochodzie?

Majcin248 Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 30.07.2006, 11:51 #1 + 0 -
witam napewno ktos oklejał z was róznego rodzaju zeczy w samoczhodzie okleina np karbon itp mnie interesuje chrom konkretnie chodzi czy ta folia na alegro jest taka elestyczna jak piszą i czy jest ona dostepna nie przez jakies tam wysyłki bo znalesc nie moge a z kąnds oni musza ja brac z góry dzieki pozdro
do góry
Gość
dodano: 30.07.2006 12:28 #2 + 0 -
Fuuuuuuuuuuuuuj. Potem folia sie odkleja, zadziera, widizałam juz takie konstrukcje. Nazbieraj $$$ i daj do flockowania.
do góry
brykAs Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 30.07.2006 23:10 #3 + 0 -
sam niedawno kupiłem taką folie na allegro bardziej z ciekawości niż z przekonania. powiem tyle że zdjęcia tam pokazane są bardzo bardzo mocno przesadzone. folia jest co najwyżej pseudo chromem. okleja się łatwo i jest nawet elastyczna ale bez rewelacji.
nie radze wydawać na to kasy
La Grande

Clarion DXZ778/DEGO PO 650/GZHA 4150X/IT MDS 10 BR/Dietz ...
do góry
Majcin248 Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 30.07.2006 23:11 #4 + 0 -
samo sie nie odklei zalezy od folii i kleju jak sie zawinie ze krawędzi nie będzie to i korcic nie będzie ale gdzie to kupic jak nie na alegro wyslą mi jakąs cerate do kanapek i co znam typa co ziemniaki wysłał jeden raz hahaha kurde fajnie to wygląda jak sie dobrze wykona
do góry
Po
dodano: 31.07.2006 18:20 #5 + 0 -
Zyjac Twoim przekonaniem Allegro nie mialo by prawa bytu...
Jesli wiesz co to komentarze to popatrz kto jakie ma i wywnioskuj czy czlowiek ktory ma zalozmy 500pozytywow i super sprzedawce wysle Ci worek ziemniakow
do góry
jesper22 Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 31.07.2006 22:49 #6 + 0 -
tez mam zamiar oklejic pulpit w swoim autku, ciekawi mnie efekt koncowy i jak dlugo to wytrzyma
do góry
Majcin248 Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 31.07.2006 23:32 #7 + 0 -
no własnie mnie też korci a oni sie smieją oklejałem sobie kiedys perkusje okleiną byo hit ale już niemoge jej dostac kupic np na alegro i pobawic jak wyjdzie w samochodzie nanic to trudno sie mówi ale pytam moze akurat ktos poradzi cos na ten temat
do góry
Cromik Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 01.08.2006 16:33 #8 + 0 -
Jeżeli Jacky ma w ofercie folie w chromie (taką jak karbonowa), to polecam.
Oklejałem nią w swoim aucie kilka elementów i nie ma z tym od jakiegoś 1,5 roku problemu. Folia ta jest gruba, termokurczliwa i ma dobry klej. Oklejane były zarówno elementy płaskie, jak i mocno zaokrąglone.
Powierzchnie do oklejenia oczywiście trzeba dobrze wyczyścić i odtłuścić, przy elementach zaokrąglonych do podgrzewania używać opalarki (temperatura podgrzewania około 150 st C- grzać przez krótką chwile, zeby się nie stopiło)
do wygładzania stosować miękką plastikową rakle- taka jak do kładzania folii na szybach.
Jeżeli jest możliwe to zagiąć folię na drugą stronę oklejanego elementu, wtedy mamy pewność że się nie zadrze i najlepiej jest to przzygrzać albo dodatkowo podkleić.
Fiat Croma MKI 3.0 V6 '87, Lancia Thema SW MKIII 3.0V6 LS upgraded to LX '92, Range Rover P38 2,5 DT '98
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Ostatnie komentarze

Najczęściej komentowane

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.