Forum - Styling - lakiernicy

Chance Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 26.05.2006, 10:06 #1 + 0 -
witam mam prośbe chcę polakierować moje autko Toyota corolla jest srebrny chce go albo przemalować na inny kolor albo też po prostu odświeżyć ale nie wiem nic o fachowaości lakierników. Interesuja mnie lakiernicy w Bydgoszczy bądż też okolicy. Pewnie jak wielu szukam dobrego i w miarę taniego lakiernika może ktoś mi kogoś poleci???????
7c0c077dfb
do góry
Gość
dodano: 26.05.2006 17:15 #2 + 0 -
Twój kod w podpisie jest zły ,powinno być 1c0 to kod lakieru srebrnego Twojej Corolki

[color=pink]pisz na temat...
Kiełbach[/color]
do góry
lowermann Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 26.05.2006 19:07 #3 + 0 -
Ale kolega robertgarage właśnie pisze na temat chodziło mu o kod lakieru do tej Toyoty
zapraszam także na
http://lakierowanko.forumsplace.com/
do góry
Chance Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 31.05.2006 18:42 #4 + 0 -
dzięki ale mi chodzi o lakiernika a nie o kody lakieru o lakiernika gdzieś w Bydgoszczy lub okolicach
7c0c077dfb
do góry
krokodyl_krakow Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 01.06.2006 08:20 #5 + 0 -

Chance napisał:

:grin: witam mam prośbe chcę polakierować moje autko Toyota corolla jest srebrny chce go albo przemalować na inny kolor albo też po prostu odświeżyć ale nie wiem nic o fachowaości lakierników. Interesuja mnie lakiernicy w Bydgoszczy bądż też okolicy. Pewnie jak wielu szukam dobrego i w miarę taniego lakiernika może ktoś mi kogoś poleci???????

jeśli chodzi o lakierników z Krakowa to mogę polecić w razie czego
POLECAM NOWE SKUTERY,Z GWARANCJĄ,SERVISEM NA TERENIE CAŁEGO KRAJU,KASKI I INNE CZĘŚCI DO MOTORÓW I SKUTERÓW,ORAZ INNE MOTORY,JAK RÓWNIEŻ SAMOCHODY DOSTAWCZE

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZE O KONTAKT,PRZESLE WSZYTKIE DANE TECHNICZNE I ZDIECIA.
do góry
.:KotmeN:.
dodano: 01.06.2006 15:20 #6 + 0 -
Nie ma to jak cos komus doradzic. Ale zebysmy mogli dokladniej doradzic jaki odpowiedni jest lakier to narpierw pokaz zdjecie auta lub je mniej wiecej opisz.
do góry
krokodyl_krakow Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 02.06.2006 06:50 #7 + 0 -

Kotmen napisał:

Nie ma to jak cos komus doradzic. Ale zebysmy mogli dokladniej doradzic jaki odpowiedni jest lakier to narpierw pokaz zdjecie auta lub je mniej wiecej opisz.

czy to ja mam pokazać ,czy to jest skierowane do autora tematu,jesli idzie o mnie, to znam troszke ze swojego podmalowywania,a bardziej z kolegów bryczek:) ,pzd:)
POLECAM NOWE SKUTERY,Z GWARANCJĄ,SERVISEM NA TERENIE CAŁEGO KRAJU,KASKI I INNE CZĘŚCI DO MOTORÓW I SKUTERÓW,ORAZ INNE MOTORY,JAK RÓWNIEŻ SAMOCHODY DOSTAWCZE

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZE O KONTAKT,PRZESLE WSZYTKIE DANE TECHNICZNE I ZDIECIA.
do góry
D1luke
dodano: 04.06.2006 13:27 #8 + 0 -
chance podjedz do jakiejs firmy co maluje duzo autek jakis salon albo cos nie zawsze tam ceny sa kosmiczne, wyczytałen ze albo chcesz odswierzyc lakier albo pomalowac jak liczysz koszty tak bardzo to lepiej spolerowac całe auto koszt około 200 zł za auto zalezy jak koszt lakierowania 2-3 tys zł koszty odrazu widoczne ale rob jak chcesz pozdro
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Ostatnie komentarze

Najczęściej komentowane

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.