Forum - Kluby - Forum tworzących się klubów - chce zalozyc CLUB AUDI i potrzebna mi pomoc!!!!

Nowicjusz
>Nowy<
Czytelnik
>Nowy< dodano: 11.03.2006 16:03 #16
o w du**...Czy ja od Ciebie czegoś wymagam? Poprostu Ci tłumaczę, że jeśli się nie ma doświadczenia i nie wie co i jak, to nic się porządnegonie zrobi. Skoro masz więcej niż 10 lat, powinieneś chyba o tym wiedzieć. Zwłaszcza, że z prowadzeniem klubu wiążą się pewne formalności. To nie jest tak, że pierniesz i już masz klub. Co do Twojego określenia "mam pojęcie jako takie" to chyba za mało...poczytaj sobie, co trzeba zrobić, żeby wasz klub był np legalny i oficjalny No chyba, że to będzie klub "kolegów z piaskownicy".
www.sky-vision.pl fotografia i filmowanie z powietrza
Nowicjusz
Clackier
Czytelnik
Clackier dodano: 11.03.2006 17:20 #17
panowie wyluzujcie bo nam sie tu zaraz dym jaki zrobi i bedzie... . A tak wracajac do tematu, mysle Nowy ze niech chlopak poprobuje... Przejedzie sie i da se spokoj po co sie tak bulwersowac
PZDR

PS: Nie to ze nie zycze koledze gebus_audi powodzenia, ale tak jak powiedzial CZUCZU po co kolejny klub Audi?? Tyle juz tego jest...
Nowicjusz
Raceboy
Czytelnik
Raceboy dodano: 11.03.2006 17:27 #18
Żeby założyć klub który nie będzie zarejstrowany i będzie zrzeszeniem opartym na umowie społecznej osób w nim będących (czyli każdy jest tan dobrowolnie, uznaje jakigoś tam prezesa czy innego będącego dowodzącym, nie ma żadnych dodatkowych zobowiązań w postaci opłat za członkostwo) to nie potrzebujesz nic,poza chętnymi do bycia w takim klubie. Klub powinien mieć pewien statut,czyli określasz o co w nim biega (czy jest to klub fanów np.Audi Coupe,czy wszystkich Audi ale koloru czerwonego,czy tylko Audi od roku 2000 z cycatymi blondynami za kierownicą). Masz więc kolegów którzy chcą jakoby sformalizować swoje spotkania pod jedną barwą,barwą klubową.Do tego jak chcesz mieć naklejki na klubowych autach to sobie zaprojektuj logo w Corelu,daj do wycięcia na ploterze i porozdawaj klubowiczom,ewentualnie je odsprzedaj za koszty wyprodukowania-nie możesz na takim klubie czerpać korzyści materialnych. Do tego wypada mieć strone www, dać info do jakiejś gazety tuningowej o nowo powstałym klubie i reklamować go na zlotach,jeżdżąc na nie "klubem" czyli ekipą aut "od Ciebie".
Formalności zaczynają się gdy chcesz klub oficjalnie zarejestrować.Wtedy odwiedzasz Urząd Miasta i zgłaszach chęć rejestracji-wiąże się z tym opłata-jaka,nie mam pojęcia. Ot,wszystko.
Jeśli chcesz mieć tylko klub dla znajomych,gdzie każdy się zna,to go nie rejestruj,bo po co.
Mam nadzieję że pomogłem.
"Dzięki internetowi dowiedziałem się, jak wielu idiotów jest na świecie" - St. Lem

[color=yellow]SRP DRIFT TEAM[/color]

http://www.drift-team.eu

http://www.driftzone.xt.pl
Gość
gebus_audi dodano: 11.03.2006 18:05 #19
ejjjjjj dajcie sianaaaaa!!!ludzie juz jeden klub w świdnicy istnieje i jest w pelni legalny,oficjalny itd!!!czy wy nie mozecie pojac o co mi chodz!!!!!!!!!!!!!!!!!!szkoda waszych paluszkow zeby w te klawisze klepac i mnie uczyc!!!ale dzieki za wszyskie objasnienia i wyjasnienia!!!
pozdrawiam!!!!!!!!!!

PS:DAJCIE SE NA LUZZZ
Nowicjusz
>Nowy<
Czytelnik
>Nowy< dodano: 11.03.2006 22:18 #20
To może Ty nam wyjaśnisz? Skoro nikt Ciebie nie rozumie :]
Capo
Wombat
Czytelnik
Wombat dodano: 11.03.2006 22:31 #21
załózmy że stworzycie w świdnicy klub audi chyba że nie chcesz go stworzyc - bo nie wiem jak interpretowac to:

Cytat:

ludzie juz jeden klub w świdnicy istnieje i jest w pelni legalny,oficjalny itd

no wiec stworzycie klub. W ilu?
Spotkacie sie na parkingu pod supermarketem i....

.. no wlasnie, i co? Rozjedfziecie sie do domów?
Co twój klub ma oferowac klubowiczom? Co ma ich przyciagnać? Masz na to jakis szerszy pomysł czy tylko klub zeby klub?

Bo jak klub żeby klub to wejdź sobie w dział "Fora zablkowane (Archiwa)"
i zobacz ile tego było - i to takich którym można było wróżyć jakąs przyszłosc.
A ile było takich które od poczatku nie rokowały nadziei i nawet nie znalazły sie na tuning.pl...
Na klub trzeba miec pomysł, energie, duzo czasu i niestety prawie WSZYSTKo na poczatku robic samemu.

Bo jak na razie to na Extreme Tuning Klub Świdnica
http://www.forum(...)php?f=71
zycia jest ZERO (wiec chyba to zamkne)

Twojego posta
http://www.forum(...)?t=89296

olali konkursowo. 0 odzewu.
Wombat

www.wombat.prv.pl
Gość
S-wojtek dodano: 12.03.2006 09:30 #22
Ja bylbym wiekszym optymista. Mysle, ze energii i pomyslow nie zabraknie, jezeli ktos chce bardzo zalozyc ten klub
Capo
Wombat
Czytelnik
Wombat dodano: 12.03.2006 11:04 #23
Optymizm to fajna sprawa.
Ale sa 2 rodzaje klubów (przykłady pomine).

Pierwszy to taki który stworzył sie sam. Po prostu ludzie sie spotkali raz, potem drugi, trzeci, piąty, ....osiemdziesiąty. Komunikuja sie na jednym forum. I nawet bez nazywania tego klubem i jakiegos formalizowania stanowli i stanowią klub. Taka struktura przetrwa prawie wszystko. Bo silny jest tutaj "czynnik integrujący". Taki klub w zasadzie napedza sie sam. Nic sie nie robi a on i tak jest.
takie cos na ogół jest ogolnopolskie i w ramach tego są lokalne , mocniejsze grupki - to zdrowsze i niejako naturalne. Nic sie nie dzieje na siłe.

Druga wersja to klub który powstał bo ktos sie rano obudził i stwierdził ze "stworzy klub" - w miejscu gdzie taka struktura nie stworzyła sie sama. Wtedy do zakładającego "wymyslenie klubu" tzn - po co powstaje, co ma robic, co ma przyciagnac ludzi i jakoś wypełnic im czas na spotach. to jest trudniejsze i wymaga sporo energii od zakładającego. Zwłaszcza że trzeba "konkurować" o atrakcyjnosc z takimi klubami jak te opisane wyzej które maja bardzo duzą siłe przyciągania ludzików. Tutaj 5-10 osobowa grupa nie przetrwa. bez wielkiej charyzmy zakładającego wyjdzie to słabo. A jak choc na chwile odpuści to grupka sie rozlezie. Optymizm to za mało. Starczy na początek. A co potem? Pomaga przetrwac forum pełne wiedzy technicznej a nie watków "smieszne zdjęcia i fajoskie linki" pomagaja zaprzyjaźnione sklepy i warsztaty, pomaga wielkośc.
To maja duze kluby marki a nie lokalne grupki.
Wombat

www.wombat.prv.pl
Gość
gebus_audi dodano: 12.03.2006 12:19 #24
ja nie wiem skad wy tak wszystko dobrze wiecie???geniusze!nie wiem moze w waszych klubach tak wygladaja wasze spot pod supermarketami:)wiec czemu z gory zakladasz ze tak bedzie nie masz pojecia o ilosci osob chetnych na ten klub!ale nieeeeee wy wiecie lepiej......

a co do klubu w swidnicy to nie jest to club audi tylko ETCS
Gość
gebus_audi dodano: 12.03.2006 12:20 #25
AHA ZAPOMNIALEM

pozdrowionka dla ,,S-wojtek,, dzieki bede wieczorm na gg jak cos to mozemy pogadac jesli bedziesz mial czas:)
Nowicjusz
>Nowy<
Czytelnik
>Nowy< dodano: 12.03.2006 12:32 #26
Dlaczego tak zakładamy...chyba dlatego, że było już wielu, takich jak Ty.
Nowicjusz
Raceboy
Czytelnik
Raceboy dodano: 12.03.2006 12:37 #27
Gebus,ja nie wiem,ale albo masz ciote,albo jesteś inny-napisałem Ci jasno jak to się robi,Wombat też dodał od siebie teorie i co?I nic-wciąż jesteś niezadowolony. Kurna,czuję się jakbym gadał z oszołomem z młodzieżówki Samoobrony.
"Dzięki internetowi dowiedziałem się, jak wielu idiotów jest na świecie" - St. Lem

[color=yellow]SRP DRIFT TEAM[/color]

http://www.drift-team.eu

http://www.driftzone.xt.pl
Nowicjusz
darkcrovax
Czytelnik
darkcrovax dodano: 12.03.2006 13:11 #28
to LPR ma młodzieżówki, nie Samoobrona
Nowicjusz
Clackier
Czytelnik
Clackier dodano: 12.03.2006 14:49 #29
PO tez ma
Capo
Wombat
Czytelnik
Wombat dodano: 12.03.2006 16:06 #30

Cytat:

ja nie wiem skad wy tak wszystko dobrze wiecie???

Bo siedze w tym tak długo że nawet nie masz pojęcia ile.
Założyłem klubom mase forów na tuning.pl i bardzo dużo pozamykłem bo kluby umarły.

Cytat:

nie wiem moze w waszych klubach tak wygladaja wasze spot pod supermarketami:)

Widzisz, grupa z hondapl.org a teraz głównie civic klub postykają sie co środa w liczbie kilkunastu/kilkudziesieciu autek od 4 lat. Stoja na parkingu albo pod gołym niebem i to nawet jak jest -20 stopni. I jest świetnie. Oprócz tego dzieja sie tez inne rzeczy.. ale to przyszłopotem. Tylko że było to "cos".

Cytat:

wiec czemu z gory zakladasz ze tak bedzie nie masz pojecia o ilosci osob chetnych na ten klub!ale nieeeeee wy wiecie lepiej

Widzimy co wywijasz. Za nerwowo. Posłuchaj tych co juz przed toba robili takie rzeczy.
Nie lepiej podpiac sie pod istniejący klub audi?

Cytat:

a co do klubu w swidnicy to nie jest to club audi tylko ETCS

łaaał. Nikt tego nie wiedział. Ogranij sie. Mają forum tutaj.

I naucz sie korzystac z klawisza "EDYTUJ". A na razie sobie strzeliłes image nerwowego dresa.

Starczy tej orgii na temat audiklubu w świdnicy. Blokuje ten i nastepne.
Wombat

www.wombat.prv.pl

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.