Nowicjusz
K@M
Czytelnik
K@M dodano: 12.02.2006, 21:54 #1
prosze o wpisywanie sie ludzi z białegostoku badz kogos kto ma na nich namiar w naszym miescie niema zadnego klubu itp wiec moze czas zeby cos powstało Mr. Green
[color=blue]Zamiast Mówić Co Myślisz... [/color]

[color=red]...Zacznij Myśleć Co Mówisz[/color]

http://peugeot.bialystok.pl/
Nowicjusz
_Rogal_
Czytelnik
_Rogal_ dodano: 13.02.2006 20:17 #2
Wiesz że ja Ciebie popieram i mogę pomóc jak coś.
Jako takie kluby są ale for nie ma, no chyba że GPA ale to Podlaskie.
Porozsyłam info ludziom na GG i na PW.
Nowicjusz
Krupek
Czytelnik
Krupek dodano: 13.02.2006 20:39 #3
ja tez jestem za:)w koncu Bialystok to nie male miasteczko zasciankowe wiec swoje forum powinno miec:)
jestem 4xtak;]
Ja chciałem powiedzieć, że nasz prezes wszystkie rozliczenia... bardzo dobrze prowadzi. Jak tylko coś ... że też ... na przykład jest komu winien, to zaraz odda... W ogóle to nigdy nic nie jest winien, bo jest w tych sprawach dbający. Klub prowadzi dobrze
Nowicjusz
K@M
Czytelnik
K@M dodano: 13.02.2006 21:31 #4
wiec zbierac mi tu ludzi zobaczymy ile osob sie zdecyduje i trzeba bedzie cosik dzialac

Gość
brake dodano: 19.02.2006 15:10 #5
b-stok sie kłania
ale jak to nie ma grup ?

a bad toyz 4 bad boyz ?
whitestock freaks
i inne takie
Nowicjusz
K@M
Czytelnik
K@M dodano: 20.02.2006 20:44 #6
tiaaa..... wiec daj mi jakis namiar, link bo w google niestety niedoszukalem sie .....

Nowicjusz
FAHOO
Czytelnik
FAHOO dodano: 22.02.2006 15:53 #7
no można było by coś zmontowac
tylko co by sie działo w takim klubie?jakieś logo?itp?
aha i jakie auta były by w takim klubie?
juz mam doś jeżdzenia na lotnisko i patrzenia jak małolaty palą gume autami swoich rodziców
[color=#80FFFF]Seat Ibiza[/color] [color=#FF0000]GT[/color][color=#80FFFF] TD[/color][color=#FF0000]I[/color] -The Devil [color=#FF0000]I[/color]nside
Nowicjusz
K@M
Czytelnik
K@M dodano: 22.02.2006 17:11 #8
trzeba by bylo sie jakos dogadac 2450054 jak ktos w to wchodzi to niech pisze ;] moze i w białym stoku sa grupy jakies..... no spoko ale strona www czy forum ? brak .... jesli sa tu przedstawiciele roznych klubow z białegostoku to moze wszyscy razem jakies spotkanie w celu organizacji .... nawet na glupim lotnisku niech sie wszyscy zbiora to bedzie latwiej sie dogadac wspulnie .... czekam na info od was na gg 2450054

Gość
brake dodano: 24.02.2006 19:51 #9
kiedys było forum nocna-jazda.tk ale zlikwlidlowali
jest tylko stronka klubu motorowego bad-boyz.pl cos takiego ...

wsumie moj samochód juz prawie skończony ( w podkładzie stoi ) także niedugo wyjeźdzam z garazu

hehe dobry tekst " juz mam doś jeżdzenia na lotnisko i patrzenia jak małolaty palą gume autami swoich rodziców "
Gość
brake dodano: 02.03.2006 19:25 #10
i co z tym klubem ?
cos tak ucichlo
Nowicjusz
_Rogal_
Czytelnik
_Rogal_ dodano: 03.03.2006 21:14 #11
Ty, no bo jak widzisz troche osób za mało jednak.
Nowicjusz
Krupek
Czytelnik
Krupek dodano: 18.03.2006 22:59 #12
hehe whitestock freaks ja zalozylem z kumplami:)ale byly to furki tylko z polibudy z pojazdow samochodowych:)ale niestety to tez wymarlo...
Ja chciałem powiedzieć, że nasz prezes wszystkie rozliczenia... bardzo dobrze prowadzi. Jak tylko coś ... że też ... na przykład jest komu winien, to zaraz odda... W ogóle to nigdy nic nie jest winien, bo jest w tych sprawach dbający. Klub prowadzi dobrze
Gość
brake dodano: 21.03.2006 21:15 #13
to czemu ta omega z nowego miasta ma jeszcze naklejke ?
Nowicjusz
SANDo
Czytelnik
SANDo dodano: 12.04.2006 12:26 #14
siema ;-) Ruszylo se cos z tematem ? ;-)
[color=#FF0000][size=150]Pomiary na hamowni w Białymstoku - 607477749. Możliwość dojazdu na zloty. [/size[/color]]
Gość
brake dodano: 12.04.2006 19:41 #15
no pewnie
ze z 5 miejca w dziale wskonczył na 1

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.