Forum - Techniczne - jak i czy można wykonać orurowanie samochodu

Petrzyk007
dodano: 23.01.2005, 10:28 #1 + 0 -
Mam pytanie nie wie ktoś jak sie wykonuje orurowanie do samochodu, i jak sie je montuje. Jest to objete jakimiś przepisami !?!?!?!?!?!?!
do góry
raccmark
dodano: 23.01.2005 11:35 #2 + 0 -
no niestety jest to juz zabronione
do góry
Łukasik Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 23.01.2005 12:12 #3 + 0 -
a o jakie chodzi auto??
jem ciastko i mam ciastko...
do góry
Jarek104 Kierowca
Czytelnik OFFLINE
dodano: 23.01.2005 13:52 #4 + 0 -
Zabronione jest, ale nadal jeżdżą samochody z orurowaniem, i są firmy, które się tym zajmuja...

Chcesz orurowanie tylko przodu czy rury zmiast progów i dokladek zderzaków?
I napisz skąd jesteś, to będzie łatwiej wskazać ci firmę, która moze to zrobic
do góry
Petrzyk007
dodano: 23.01.2005 19:48 #5 + 0 -
Jestem ze Śląska (mieszkam niedaleko Katowic), mam Forda fusiona i słyszałem ze on ładnie wygląda z orurowaniem, widzialem nawet kilka zdjęć i mi sie podobało. http://www.pgdtu(...)preview. ... f3663207cd
chodzi mi mniej wiecej o cos takiego i jak sie takie orurowanie monuje.
do góry
DOSIAAS Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 23.01.2005 19:56 #6 + 0 -
Z wejściem POlski do unie europejskiej zmienily sie przepisy i jesli sie chce zamontowac takie rury na aucie to trzeba jechac do rzeczoznawcy który opisze te przeroóbki i da jakeis dokumenty i trzeba jechac na przeglad A jeśli zalorzysz to i niezrobisz tych formalnosci to policaj ci dowód rejestracyjny zabierze odrazu Jedynie auta fabrycznei wyposarzone w orurowanie moga spokojnie jedzic z tym!! Pozdro
do góry
Gość
dodano: 23.01.2005 22:02 #7 + 0 -
Sprobuj do AP Tuning zadzwonic i zapytac jak to wyglada, powinni Ci to zrobic, sami maja firmowe Kangoo orurowane.

A jak sie ma sprawa w momencie gdy mozna w salonie dokupic orurowanie? Tez specjalne zezwolenia??

PS. Watpie zeby auto zatrzymywali celewo po to aby sprawdzic orurowanie, to nie diody LED i inne wynalazki... wiec male prawdopodobienstwo takiej wpadki. Tak mi bynajmniej sie wydaje.
do góry
DOSIAAS Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 23.01.2005 22:20 #8 + 0 -
Slucahj Kune czytałem o tym w gazecei!!!zmienily sie przepisy z powodu wejscia naszego do uni i trzeba takei rzeczy robci zeby legakeni jedzisc autem a rurami!!!
A policaj moze zabrac za tyle rzeczy doówd rejestracyjne ze nawet sobie niezdajesz z tego sprawy!!
do góry
MarcinCorsa Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 23.01.2005 23:22 #9 + 0 -

Petrzyk007 napisał:

Jestem ze Śląska (mieszkam niedaleko Katowic), mam Forda fusiona i słyszałem ze on ładnie wygląda z orurowaniem, widzialem nawet kilka zdjęć i mi sie podobało. http://www.pgdtu(...)preview. ... f3663207cd
chodzi mi mniej wiecej o cos takiego i jak sie takie orurowanie monuje.

hehe..czytajac na poczatku ten topic wyobrazilem sobie wlasnie Forda Fusion z orurowaniem, bo coraz wiecej takich na drogach jezdzi. dla mnie to watpliwa ozdoba i watpliwa funkcjonalnosc montowac w tego typu samochodzie orurowanie...
do góry
Wolverine Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 23.01.2005 23:30 #10 + 0 -
No co ty... Orurowanie w fusion wyglada tak samo jak matizie, czyli do du'py... Kto chce robic z tego samochodu jeepa? To tak samo jak ja bym ze swojej elektrycznej kosiarki chcial koniecznie zrobic limuzyne Po prostu nie ten segment... Takie przerobki, nawet dobrze wykonane skazane sa na pospolity smiech ludzi z zewnatrz. Ponadto, nie podoba mi sie kiedy ktos staje kolo mnie tego typu samochodem, bo nigdy nie wiem czy mojej hani nie uszkodzi... W koncu temu orurowaniu nic sie nie stanie, co najwyzej nabierze tylko 'charakteru'.
Warszawski Klub Tuningowy

http://www.wkt.etuning.pl
do góry
marcin_KILER Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 23.01.2005 23:41 #11 + 0 -
na twoim miejscu wolałbym zainwestować w audio do auta bo z tego Forda, orurowanej Toyoty Land Cruiser nie zrobisz
do góry
Wolverine Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 24.01.2005 00:06 #12 + 0 -

marcin_KILER napisał:

na twoim miejscu wolałbym zainwestować w audio do auta bo z tego Forda, orurowanej Toyoty Land Cruiser nie zrobisz

Nic dodac nic ujac. Bardzo trafny komentarz.
Warszawski Klub Tuningowy

http://www.wkt.etuning.pl
do góry
Jarek104 Kierowca
Czytelnik OFFLINE
dodano: 24.01.2005 08:33 #13 + 0 -
No dokładnie...

W Bydzi jeździ Vectra A i ma rurki puszczune pod zderzakami i proggami, czyli jakby zamiast spojlerów.. No powiedzmy, ze jeszcze jakoś to wyglada..
Ale typowe orurowanie Fusiona...
Kwestai gustu, ja bym się na to nie zdecydował.. Ale to Twoje auto...
do góry
FAHOO Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 24.01.2005 11:09 #14 + 0 -
no no niezły pomysł potem tylko szybko narobić fotek i od razu wysłac je na http://www.wiejski-tuning.pl
[color=#80FFFF]Seat Ibiza[/color] [color=#FF0000]GT[/color][color=#80FFFF] TD[/color][color=#FF0000]I[/color] -The Devil [color=#FF0000]I[/color]nside
do góry
Gość
dodano: 24.01.2005 12:16 #15 + 0 -
Moj kumpel orurowal sobie Aerostara i nikt do niego sie nie czepial ( Mam na mysli policje). A zrobil mu to znajomy spawacz wiec napewno zadnych atestow mu nie dal...
A kogo co obchodzi kto i jak chce sobie upiekszyc samochod??? O gustach sie nie mowi bo sa rozne
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Ostatnie komentarze

Najczęściej komentowane

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.