Forum - Kluby - Forum tworzących się klubów - Warszawski Klub Tuningowy - prośba o forum

Nowicjusz
Gorzko
Czytelnik
Gorzko dodano: 01.04.2004, 11:41 #1
Mam prośbe bo narazie mamy problemy z serwerem i te forum które tu kiedyś mielismy było najlepsze prośba czy można by utworzyc nasze forum ???
Warszawski Klub Tuningowy

http://www.wkt.etuning.pl

Fiat Punto 1.2 8v - 103KM 130NM

wkrótce dalsze mody

Toyota Corolla E11 - 90KM 120NM
Nowicjusz
kasia_japonia
Czytelnik
kasia_japonia dodano: 23.06.2009 10:17 #2
Szanowni Forumowicze,

Zwracam się do Was z być może dość nietypową prośbą, ale niewykluczone, że będziecie mi w stanie pomóc. Otóż na serwisie youtube znalezłam nagranie pokazujące stiuningowanego fiata 126 p, który wygląda jakby jechał tyłem

Poszukuję namiarów na właściciela tego samochodu. Co prawda z rejestracji wynika, że jest z Mazowsza, ale to jedyne informacje jakie możemy uzyskać z filmu.
Może jednak Państwo kojarzą właściciela i niezwykły samochód?

Informacje chciałam (chcieliśmy, piszę w imieniu firmy) przekazać stronie japońskiej (telewizji), która chętnie realizuje programy o dziwnych, zaskakujących, nietypowych wydarzeniach, ludziach etc. Niewykluczone, że zainteresowaliby się niespotykanym Fiatem 126p, ale żeby przedstawić im ofertę, musimy wpierw zbadać, czy kontakt z właścicielem jest możliwy.

Za jakąkolwiek pomoc i wskazówkę będę niezmiernie wdzięczna,

Pozdrawiam serdecznie!
Capo
Wombat
Czytelnik
Wombat dodano: 25.06.2009 01:59 #3
brwinów pod warszawą. Jeżdzili po Milanówku, brwinowie, ursusie, piastowie.

film sprzed 8-10 lat. Samochód już nie istnieje z tego co wiem.
Wombat

www.wombat.prv.pl
Nowicjusz
kasia_japonia
Czytelnik
kasia_japonia dodano: 25.06.2009 11:06 #4
Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Z tego co wiem, konstruktorem jest Pan Werkowicz, a samochód znajduje się Muzeum Dziwnych Pojazdów w Holandii
Capo
Wombat
Czytelnik
Wombat dodano: 25.06.2009 21:05 #5
może został odbudowany. z tego co do mnie doszły słuchy to w zime tego roku w którym go zbudowali miał dzwona.
Ale to są wszystko "wieści gmine". Nie widziałem go na oczy choc mieszkam blisko.
Wombat

www.wombat.prv.pl

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.