Forum - Techniczne - reflektory

malyy
dodano: 15.02.2004, 00:07 #1 + 0 -
no wiec mam toyote hiace i problem z lampami. Chodzi mi o to ze w nocy nie widzie niczego przed soba, lampy praktycznie nie daja mi zadnego pola widzenia. Swiecic swieca cos tam widac ale chcialbym to zmienic. Pozatym sadze sa sa one zle ustawione tzn strumien swiatla nie pada na ulice przedemna ale na boki, zmiast oswietlac ulice przedemna i kawalek tablicy rejestracyjnej samochodu przedemna oswietlam 1/2 tylnej klapy.
Jak to sprawdzic? Jak zwiekszyc moc tych lapm? Wymienic zarowki? Jesli tak to na jakie? Wymienic cale lampy? Jesli tak to gdzie i za ile?

Z gory dziekuje za pomoc
do góry
Gość
dodano: 15.02.2004 00:54 #2 + 0 -
zacznij od ustawienia lamp. w kazdej stacji diagnostycznej wezma nie wiecej niz 10 PLN .

jak pomoze samo ustawienie to kup sobie zarowki Osramy/Philipsy + 30%

jesli lampy sa stare a oblaski "zuzyte", tzn. zmatowiale, skorodowane, brudne itp. a szklo zmetniale --- kup sobie nowe lampy
do góry
Out Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 15.02.2004 01:03 #3 + 0 -
Czasem wystarczy lustra przeczyścić, ew. można je zregenerować ale chyba już lepiej kupic całe lampy, co do żarówek to Osram SilverStar +50%
[color=white]Out[/color]

Mercedes-Benz

Zryte Leffki Team / FanClub Paris Hilton & Mandaryny / Sonic The Hedgehog
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Ostatnie komentarze

Najczęściej komentowane

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.