1   ...   9 10
Nowicjusz
Godfather
Czytelnik
Godfather dodano: 09.02.2004 22:33 #136
wydaje mi sie ze nastepny spot mozna jeszcze na championie zorganizowac i wtedy sie ugadac na 100% gdzie, ja sie zgadzam ze smoll'em ta uliczka do nowego zakladu energrtycznego wyglada spokojnie
>>>NO TUNING NO FUN
Gość
Gość dodano: 10.02.2004 01:22 #137
No ja też bym był za! godfather ale sie postarales niezly ten spis:) No to forum by było dobre Burza jr., GodFather dozobaczena mam nadzieję jak najszybciej, życze powodzenia i nie zapomnij o nas staruszku ! Będziemy czekać na ciebie i rosnąć dalej w górę http://www.tkj.risp.pl PAMIĘTAJ TO MY godnie reprezentuj klub tam daleko POWODZENIA!!!
Nowicjusz
demek
Czytelnik
demek dodano: 10.02.2004 02:00 #138
no papa godfather .... gdziekolwiek jedziesz i cokolwiek bedziesz robil ;D zycze powodzenia
Gość
Gość dodano: 10.02.2004 12:55 #139
dolanczam sie do wypowiedzi Mańka powodzenia Godfather w wielkim swiecie ,, NIECH SWĄD SPALONEJ GUMY I MOC KUCYKÓW Z POD NASZYCH MASEK BEDZIE Z TOBĄ '' - a co do mego pomysla no to dogadamy sie w niedziele pod hamem ... moze juz jakas moja propozycja zaistnieje w historii TKJ
Gość
Gość dodano: 10.02.2004 12:57 #140
dolanczam sie do wypowiedzi Mańka powodzenia Godfather w wielkim swiecie ,, NIECH SWĄD SPALONEJ GUMY I MOC KUCYKÓW Z POD NASZYCH MASEK BEDZIE Z TOBĄ '' - a co do mego pomysla no to dogadamy sie w niedziele pod hamem ... moze juz jakas moja propozycja zaistnieje w historii TKJ

Czytelnik
Burza Jr dodano: 10.02.2004 23:02 #141
No panowie badzmy dobrej mysli chodzi mi o champion moze jeszcze nie wszystko stracone
Chcesz mieć sprawne auto ? NIE TUNINGUJ GO !
Nowicjusz
Burza Jr
Czytelnik
Burza Jr dodano: 11.02.2004 00:28 #142
No panowie zbierac dupy w kroki przenosimy sie na swoje nareszcie mamy swoje forum hurraaaaaa
Chcesz mieć sprawne auto ? NIE TUNINGUJ GO !
1   ...   9 10

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.