1 2 3 4   ...   8
Nowicjusz
CHRISx
Czytelnik
CHRISx dodano: 20.09.2003, 17:27 #1
Cześć !

Już pisałem do modelatora o przyznanie dla naszego klubu forum,
niedostałem jednak odpowiedzi?
Nasz klubik się rozrasta i chcielibyśmy zaistnieć między resztą klubów.
Nie mamy się jak zesobą kontaktować a tak mielibyśmy gdzie gadać.

Misiu prosimy

http://www.kamikazedriver.prv.pl
Nowicjusz
demek
Czytelnik
demek dodano: 20.09.2003 21:35 #2
jestem pewien ze nikt nie bedzie zalowal z przydzielenia nam forum tutaj ;]
Nowicjusz
InFiK
Czytelnik
InFiK dodano: 20.09.2003 22:06 #3
Popieram pomysl utworzenia owego forum. Kamikaze Driver to sasiedzki klub Trzebinskiej Grupy Tuningowej wiec dodatkowo moge zapewnic o dobrych intencjach chlopakow a takze zobowiac sie do pisywania na ich phorum
Gość
Gość dodano: 20.09.2003 22:14 #4
ja jestem jak najbardziej za, chlopaki sa spoko zawsze pomocni (Chris dzieki ze sie zatrzymales ostatnio:)) i swietnie sie bawia na zlotach wiec bylo by milo gdyby mogli miec wlasne forum i tesh obiecuje ze im cus tam bede skrobal
Gość
Gość dodano: 20.09.2003 23:32 #5
Ja też jestę ża chłopaki są zajebiści (równierz dzięki że się zatrzymałeś)
Nowicjusz
Mike^^
Czytelnik
Mike^^ dodano: 21.09.2003 04:32 #6
Ja jako czlonek Civic Klubu i Trzebinskiej Grupy Tuningowej takze podpisuje sie pod tym iz bede sie udzielal na forum naszej sasiedniej braci tuningowej

Kamikaze Driver Rulesssss
Gość
Gość dodano: 21.09.2003 06:56 #7
Jak najbardziej popieram Kamikaze,jako klub z miasta obok niema im nic do zarzucenia,sa zawsze tam gdzie maja byc,a takze gwarantuje ze Grupa Tuningowa NEMESIS bedzie sie udzielac na ich forum
Nowicjusz
CHRISx
Czytelnik
CHRISx dodano: 21.09.2003 09:10 #8
Dzięki za poparcie
Trzeba sobie pomagać!!!!!
Nowicjusz
ROB
Czytelnik
ROB dodano: 21.09.2003 11:27 #9
mysle ze chlopaki zasluguja na wlasne forum
Nowicjusz
Blizzard
Czytelnik
Blizzard dodano: 23.09.2003 22:56 #10
Tak jak moi poprzednicy w 100 % popieram koniecznosc zalozenia forum dla Kamikaze Driver !! Trzymajcie sie chlopaki! Pozdro od SID GT!
Street In Danger
Nowicjusz
Joker
Czytelnik
Joker dodano: 24.09.2003 22:25 #11
ja bardzo popieram chlopakow z kamikaze poniewaz maja oni duze doswiaczenie i mysle ze poczebne jest im forum na tej cz

esto odwiedzanej przez nich stronie
Nowicjusz
Joker
Czytelnik
Joker dodano: 24.09.2003 22:32 #12
jestem zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i to jak najszybciej pozdrowienia dla calej tuningowej polski laczmy sie
Nowicjusz
CHRISx
Czytelnik
CHRISx dodano: 25.09.2003 16:12 #13

Joker napisał:

jestem zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i to jak najszybciej pozdrowienia dla calej tuningowej polski laczmy sie

Ja jestem jeszcze bardzo za!!!
Nowicjusz
Joker
Czytelnik
Joker dodano: 25.09.2003 19:56 #14
siemano kamikaze jeszcze raz popieram damy rade pozdrawiam i czekam na efffffffekty
Nowicjusz
CHRISx
Czytelnik
CHRISx dodano: 26.09.2003 13:10 #15
Chciałem poinformować wszystkich kakikaze że zostaliśmi zaproszenia na zlot doSID GT,( treść zaproszenia skopiowana z forum TGT)

Jako przedstawiciel SID GT pragne zaprosic TGT oraz innych chetnych na zlot, ktory odbedzie sie 28 wrzesnia o godzinie 15:00 w Libiazu! Choc placyk jest troszke mniejszy niz plac TGT na Zbyszku to zabawa powinna byc niezla! Zapraszamy wszystkich chetnych!!

A co do lokalizacji naszego placyku mowilem juz Mike^^ jak do nas trafic, ale powtorze jeszcze raz.. wiec jedziemy w kierunku bramy glownej KWK Janina,jakies 200m przed brama jest droga w lewo pod gorke, ktora dojezdzamy pod wejscie na kryty basen nalezacy do kopalni, przejezdzamy dalej i na ostatnim zakrecie jest zrobiony placyk... na tym zakrecie jedziemy w lewo wjezdzajac na skraj lasu i tam jest nasze miejsce spotkan! Powinniscie trafic do nas
1 2 3 4   ...   8

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.