Forum - Kluby - Forum tworzących się klubów - hm.... może Eclipse

Gość
mitecl dodano: 05.06.2003, 07:10 #1
Witam wszystkich, jestem posidaczem Misia Eclipse GS 95 od roku, i jak narazie nie natknąłem sie na żaden klub lub forum na stronach polskich. A z tego co widze to troche tych autek śmiga po ulicach. Może w końcu było by gdzie wymieniać informacje na tematy tego samochodu........
pozdr.
mitecl
Nowicjusz
-=Majkel=-
Czytelnik
-=Majkel=- dodano: 13.08.2003 21:04 #2
popieram!!! rowniez jestem szczesliwym posiadaczem tego autka i trzeba cos podzialac w tym kierunku
Bez turbo zycie byloby nudne
Gość
Gość dodano: 13.08.2003 21:43 #3
Jest klub Mitsubishi i tam jest troche ludzi co maja takie samo woziki jak wy. A pozatym to macie super fury moze tez sobie taka sprawie za niedlugo. Bo szukam jakies fajnej furki
Nowicjusz
-=Majkel=-
Czytelnik
-=Majkel=- dodano: 18.08.2003 22:28 #4
Mr.Maya, jak kupisz to daj znac, gratuluje dobrego wyboru
Gość
Gość dodano: 08.10.2003 10:08 #5
Tylko jak będziesz kupywał to proponuje 2.0 TURBO
Nowicjusz
-=Majkel=-
Czytelnik
-=Majkel=- dodano: 28.11.2003 17:15 #6
posiadacze eclipsy odezwijcie sie!!!!!!! przeciez coraz wiecej eclip jezdzi po ulicach!!! mam juz 5 znajomkow z klipsami, mozna by stworzyc dobra formacje
Gość
Gość dodano: 02.12.2003 06:01 #7
No tez posiadam Eclipse, chcial bym ja troche poprzerabiac i tak wlasnie szukam miejsca gdzie posiadacze tego wlasnie samochodu znaja sie na rzeczy i sa chetni doradzic.
Nowicjusz
-=Majkel=-
Czytelnik
-=Majkel=- dodano: 04.04.2004 23:33 #8
BACHOR odezwij sie do mnie na GG to pogadamy i udziele ci wszelkich info

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.