Forum - Główne - Jak przerobic tlumik w cc 700

guciek
dodano: 24.04.2003, 11:59 #1 + 0 -
Sorki ze na glowny ale na techniczny malo osob zaglada albo malo kto sie orietuje
Chodzi mi o to czy w tym samochodzie z takim silnikiem cc700 da sie zlikwidowac typowe dla tego typu aut pierdzenie.Albo zrobic dzwiek jakis fajny nie chodzi mi o bass tylko jakis wyskki piskliwy dzwiek,bo bassu nie da sie chyba uzyskac czy sie myle.
I jeszcze jedno pytanko czy koncowki zmieniaja tak naprawde dzwiek i czy mozna obojetnie jaka duza koncowke wspawac czy traci sie przez to moc czy zyskuje.
Sory ze tak duzo pytan ale ciekawi mnie to?
do góry
Gość
dodano: 24.04.2003 14:06 #2 + 0 -
Swap silnika.... I bedziesz mial pozadany dzwiek. Jedyne co Ci moze wyjsc to dzwiek rozregulowanej kosiarki
do góry
Gość
dodano: 24.04.2003 16:08 #3 + 0 -
możesz uzyskać pierdzący bass, jóż wiele takich słyszałem
do góry
Fosphor Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 24.04.2003 22:24 #4 + 0 -
u mnie na uczelni kolo ma takiego z wielka naklejka 'ROAD RUNNER'.
Nie mialem jeszcze okazji sie z nim scignac:( ale watpie zeby to jezdzilo.
Wracajac do tematu to wlasnie on ma cos z wydechem, ale chyba poprostu przerdzewial bo jak to ujales podpierdza takim wysoookim tonem.

bravo 1.2 82KM
do góry
Gość
dodano: 24.04.2003 23:59 #5 + 0 -
no to wiem juz chcac miec ladny dzwiek to musze miec ladny silnik ktorego nie mam niestety
A wie ktos moze cos na temat tych koncowek czy mozna wspawac obojetnie jaka duza czy to cos zmienia dzwiek.
do góry
Gość
dodano: 25.04.2003 00:15 #6 + 0 -
Koncwoke mozesz sobie dospawac do puszki bez znaczenia jaka, tylko stara upiluj Nie przegnij bo Ci zamochod obciazy mocno , sa i takie co zmieniaja dzwiek, ale glownie koncowki to element stylistyczny
do góry
Gość
dodano: 02.05.2003 11:32 #7 + 0 -
Można uzyskać fajny dźwęk nawet przy 700.
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Ostatnie komentarze

Najczęściej komentowane

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.