Forum - Główne - REST IN PEACE BLUE FROG

Kurzki Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 08.04.2003, 21:20 #1 + 0 -
Oto jak jeden , sorry za slowo , ale mlody smiec zniszczyl moje plany zabawy z autkiem , z ktorym spotkalem sie na czolowce.
Zeby bylo smieszniej , policja ktora przyjechala stwierdzila , ze to jego ewidentna wina , na przesluchaniu na komisariacie stwierdzili , ze to jego wina , a on twierdzi , ze moja i tak oto spotkamy sie w sadzie.
Mowie wam , szkoda gadac , tylko ryczec sie chce.
Nastepna furka moze za jakies kilkanascie miesiecy jak dobrze pojdzie
Master Of LED&SMD Power

Pioneer DEH-P6800MP

micro-Dimension Glow 4075

PowerBass PB-CK5v.2 Chrome

PowerBass PBC-B10 BassBox

Kondensator Dietz 1F

Kable All Dietz
do góry
Gość
dodano: 08.04.2003 21:23 #2 + 0 -
Moje kondolencje:( a taki ladny byl twingacz:(
do góry
Grygori Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 08.04.2003 21:25 #3 + 0 -
Współczuje Cie

Trzeba gnoja napie...... jak juz bedzie po wszystkim

Szkoda furki bo wygladała bardzo fajnie
do góry
Zoltar Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 08.04.2003 21:34 #4 + 0 -
Szkoda ładnego auta.
www.soft-car.pl

Diesel / Benzyna

Pomiar AFR
do góry
Fala. Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 08.04.2003 21:34 #5 + 0 -
Wyrazy współczucia............
Autko jak widać było fajne i pewnie wiele zmian przed nim jeszcze było
Ale nowe pewnie będzie lepsze, szybsze itd.
nie ma się co łamać - będzie dobrze!!
do góry
Gość
dodano: 08.04.2003 21:40 #6 + 0 -
co za ch... a jeszcze większy wymyślił to prawo... żenada i my się pchamy do unii
do góry
Malcolm Feth
dodano: 08.04.2003 21:54 #7 + 0 -
ojjj... wiem co to znaczy.. jak jakiś debil niszczy marzenia..... nic tylko skopać - łopatą...
do góry
kAsHeL Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 08.04.2003 21:59 #8 + 0 -
wzruszyłem sie , serio
do góry
zlotkos Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 08.04.2003 22:15 #9 + 0 -
ale za co wy chcecie "zabic" tego goscia???

chyba specjalnie na czolowke nie pojechal??? powtarzam chyba bo moze samobojca nie wiem

samochodu szkoda bo widzialem wczesniej jego zdjecia i czytalem co mialo byc robione ale coz wypadek to wypadek , takie glupie jest to zycie ze sie zdarzaja,

ja tam sie cziesze ze wlasciciel caly

jedyne co moze byc do tego goscia to to ze sie nie moze pogodzic ze to byla jego wina ale coz po wyroku sadu juz nie bedzie wyjscia
Jezeli wezmiemy pod uwage przeistoczony energizm deizmu kreacyjno mistycznego to jego ortodoksyjnosc resublimuje wszelkie struktutalizmy egzystencjalne.
do góry
zlotkos Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 08.04.2003 22:18 #10 + 0 -
a i Danielek o co ci chodzi z tym " co to za prawo i my sie do Unii pchamy???"
Jezeli wezmiemy pod uwage przeistoczony energizm deizmu kreacyjno mistycznego to jego ortodoksyjnosc resublimuje wszelkie struktutalizmy egzystencjalne.
do góry
Gość
dodano: 08.04.2003 22:33 #11 + 0 -
uuuuuuuuu a takie ladne to twingo.

Zawsze mi sie to auto podobało bo własnie wyglada jak taka zaba.

Moje kondolencje
do góry
Gość
dodano: 08.04.2003 22:39 #12 + 0 -
A ja współczuje samochodu oraz włuczenia sie przez 2 lata po sadach, ja to przezyłem nie polecam, jeszcze jak gosc nie będzie sie stawiał na sprawy a od wyroku zrobi odwołanie to juz jest kompletne dno. Pozdrawiam i zyczę szybkiego załatwienia sprawy
do góry
Gość
dodano: 08.04.2003 22:40 #13 + 0 -
Najgorsze jet to że napracowałeś sie przy niej... I nikt nie jest w stanie zwrócić twojego nakładu pracy.... Szkoda naprawde szkoda
A mam pytanko... jakie tam miałeś fele ? POWER TECH? A moze są do schandlowania?
do góry
Gość
dodano: 08.04.2003 23:07 #14 + 0 -
nie martw sie da sie wykleopac
do góry
Kurzki Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 08.04.2003 23:23 #15 + 0 -
Dzieki wam za kondolenjce.
Mnie rowniez kreci sie w oku laz jak przechodze kolo niego lub patrze na fotki.
Aby rozjasnic sytuacje co niektorym, to opisze jak to w duzym skrocie bylo.
Prosty odcinek drogi, dwa pasy , jedny,m jehcalem ja , drugim z przeciwka jechal koles , po mojej prawej stronie byl wjazd na osiedle, gosciu bez migacza na pelnym gwizdku zajechal mi droge chcac skrecic w ta uliczke , i tak sie czolow spotkalismy na moim pasie.
Sila uderzenia byla tak duza , ze jego seicento z mojego pasa przelecialo nad jego pasem i wyladowalo na chodniku - niezle musial sypac , co nie ??
Zreszta mam swiadka , jak to bylo i czyja jest wina.
Teraz juz wiem czemu jak jezdze po polsce po dlugim prostym odcinku drogi widze tablice 20 zabitych 45 rannych.
Co trzeba miec w glowie , ze by cos takiego zrobic.
Ale wiadomo jechal z dupa chcial sie pochwalic co on potrafi i jaki ma super samochod.
Nie mowiac o tym, ze jego laska nie miala zapietych pasow i zatrzymala sie na szybie.
mnie i ojca uratowaly pireotechnicze napinacze pasow i dwie poduszki powietrzne , a ich zabrala karetka.
Brak rozwagi i doswiadczenia oraz zero odpowiedzialonosci to sie nazywa.
DANIELEK ma racje :
po pierwsze ze wzgledu na prawo, ktore jest zalosne jesli chodzi o te sprawy, goscie winny w 300% kazdy glina to powie , a ja teraz bede sie wozil po sadach.
poza tym jesli tacy sa wizytowka naszego kraju to my na prawde nie mamy co robic w unii , najlepij do dziury oi ze wstydu z niej nie wychodzic.
Kolka to DEZENTY
Master Of LED&SMD Power

Pioneer DEH-P6800MP

micro-Dimension Glow 4075

PowerBass PB-CK5v.2 Chrome

PowerBass PBC-B10 BassBox

Kondensator Dietz 1F

Kable All Dietz
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Ostatnie komentarze

Najczęściej komentowane

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.